Hledat

Stolní lampy

Seřadit
526 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Stolní lampy: objevte stolní lampu pro váš domov

Po letech, kdy se stolní lampy používaly spíše pouze v kancelářích a knihovnách, se v poslední době opět vracejí do módy. Proto je nejvyšší čas, abyste si svůj interiér nějakou hezkou lampičkou vyzdobili i vy.

Jako praktický zdroj světla vám poslouží například lampy na psací stůl. Nejen, že dobře uvidíte na to, co na stole děláte, ale zároveň bude vaše pracovna nebo kancelář díky stylové lampě designového vzhledu působit na úrovni. Objevte také stolní lampu do ložnice, kdy dodáte vaší ložnici příjemnou atmosféru a také budete šetřit svoje oči, před tím než půjdete spát.

Vstupte do světa luxusních lamp a lampiček, který se vám otevírá na Westwing, a vneste do svého života i domácnosti ještě o něco více tolik potřebného světla.

Objevte designové stolní lampy na Westwing

V internetovém obchodě Westwing naleznete stovky lamp v nejrůznějších stylech a provedeních. Vyberte si stolní lampu, kterou bude přesně vyhovovat vám. Nabízíme kombinace materiálů jako je kov nebo sklo. Přijďte si k nám pro trendy stolní lampy, designové malé stolní lampy nebo pro noční lampy. Díky technologiím si ale můžete pořídit i stolní led lampy nebo lampy s nastavitelnou výškou či USB konektorem.

Stolní lampa se stmívačem je pak skvělou volbou pro fanoušky příjemné romantické atmosféry s tlumeným světlem. Milovníci čtení si mohou jednu z našich nádherných designových stolních lamp a lampiček postavit na odkládací stolek vedle svého pohodlného ušáku, kde sedávají s knihou v ruce. 

Jak vybrat správnou lampu na váš stůl?

Dříve, než si z našeho obchodu objednáte nádhernou lampu či lampičku, se zamyslete nad tím, v jaké barvě a stylu se nese charakter místnosti, kam budete lampičku umisťovat. 

Dalšími důležitými parametry jsou bezpochyby velikost lampy. Samozřejmě asi nikdo nechce, aby mu lampa zabírala třetinu pracovní plochy, nebo, pokud ji postavíte na noční stolek, abyste se o přečnívající stínidlo každé ráno uhodili do hlavy. Proto si vždy přeměřte prostor, kam lampičku chcete dát.

Také si dopředu rozmyslete, zda chcete, aby lampička vrhala světlo do všech stran a osvítila tak větší prostor, nebo spíše preferujete lampičku, která bude proud světla směřovat do jednoho bodu, a nebude tak světlem rušit ostatní členy domácnosti. I to je velmi důležité zohlednit. 

Stejně, jako barvu nebo teplotu světla. Někdo má raději žluté světlo, jinému se líbí světlo chladné. To už je ale otázka žárovek, které se dají poměrně snadno vyměnit za jiné. Jak jde doba napřed, můžete si pořídit třeba i lampičku s jiným než klasickým napájením. Stolní lampa s USB konektorem se zapojí přímo do počítače nebo notebooku. Je tedy přenosná a může nějaký čas svítit i bez přímého připojení do elektrické sítě.

Zaregistrujte se na našich webových stránkách a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč na útratu v obchodě Westwing. Z pohodlí svého domova si u nás nakoupíte cokoliv, co do své domácnosti potřebujete. Ať už se jedná o venkovní či vnitřní nábytek a dekorace nebo o designové interiérové doplňky. Ke každé objednávce přesahující částku 800 Kč vám navíc rádi přibalíme rychlou dopravu vašeho zboží až domů, a to zcela bezplatně. Nakupujte kvalitu a styl chytře na Westwing.