Hledat

Stojací lampy

Seřadit
161 Výrobků
Seřadit

Stojací lampy: Objevte stojací lampy, které rozzáří váš domov

Stojací, nebo chcete-li stojanové lampy, jsou zlatou střední cestou ve světě svítidel. V některých prostorách je totiž vyloženě žádoucí osvítit pouze jistá konkrétní místa. Jednak je to ekologičtější, ale také ekonomičtější než svítit v celé místnosti. Někdy jde zase především o to, že lokální svítidlo dokáže vytvořit opravdu příjemnou a uvolněnou atmosféru. Stojací lampy jsou proto ideálním zdrojem světla například pro okamžiky relaxu u knihy, poslechu hudby, sledování televize nebo třeba online vzdělávacích kurzů, ale také při posezení nad skleničkou vína s přáteli či pro romantické chvilky s milovanou druhou polovičkou.

Nakupujte stojací lampy do každé místnosti na Westwing

Místnostmi, kam se stojací lampy hodí přímo perfektně, jsou pak především obývací pokoj, chodba, ložnice a dětský pokoj. V dětském pokojíčku taková veselá stmívatelná lampa dokáže zahnat kdejakého bubáka. Máte-li doma pracovnu, studovnu či odpočinkovou místnost, i tam najdou lampy stojací své stálé místo.

Sladíte-li navíc lampu stylově se svým kancelářským či psacím stolem, vytvoříte v interiéru další zajímavý kout, v němž je radost se zdržovat. Westwing vám přináší velký výběr kvalitních a designově opravdu zdařilých značkových svítidel nejen v rámci této kategorie. Přijďte si k nám udělat radost klidně třeba o půlnoci. Náš e-shop totiž nikdy nespí.

Stojací lampy do obýváku

Osvětlení v obývacím pokoji může do jisté míry velmi dobře zajistit právě stojací lampa. Můžete ji používat buď jako samostatné tlumené osvětlení nebo jako doplňující zdroj světla ke stropním či nástěnným svítidlům v interiéru obýváku. Vytvořte si útulný čtenářský koutek s kávovým stolkem, kam si odložíte hrneček či menší občerstvení, pohodlným designovým křeslem z nabídky obchodu Westwing a bytelnou knihovnou hned vedle stojací lampy do obývacího pokoje.

Stojací lampy do ložnice na Westwing

Vyberte si na Westwing stylovou stojací lampu, která do vaší ložnice kromě příjemného osvětlení vnese také nádech romantiky. Po dlouhém dni není nic příjemnějšího než si užít soukromí, ticha a měkkosti peřin ve spoře osvětlené ložnici. Nahraďte stojací lampou vedle postele svou malou lampičku. Na nočním stolku se vám tak uvolní místo na knihu, krém nebo třeba ručně vyřezávaný rámeček na fotografii. I ten najdete v sortimentu obchodu Westwing.

Jak vybrat stojací lampy online?

Při volbě stojací lampy do interiéru je třeba se soustředit na několik parametrů. Tím nejzákladnějším je velikost prostoru, kam lampu hodláte postavit. Podle toho se totiž volí i tvar a typ konstrukce tak, aby lampa nepřekážela běžnému životu v bytě. Další proměnnou je styl interiéru. Je-li místnost, kam lampu umístíte, zařízena v romantickém či boho duchu, volte lampy v kombinaci dřeva a látky. Třeba trojnožku. Bytelné kovové stojací lampy se pak skvěle hodí do menších minimalisticky zařízených bytů v industriálním stylu. Jejich jednoduchost dá skvěle vyniknout i ostatním designově zajímavým prvkům v interiéru.

Volba barvy je také důležitým rozhodnutím. Bílé stojací lampy se díky své eleganci a čistotě hodí do každého bytu. Zejména pak do těch, kde se v rámci jednoho prostoru mísí i několik stylů najednou. Tam totiž bílá barva působí jako svěží tečka, která podtrhne a sjednotí charakter interiéru. Černé stojací lampy jsou skutečná nadčasová klasika, která své kouzlo nejlépe odhalí jako kontrastní prvek ve světlých prostorách. Vyberte si například vysokou čtecí lampu v kovovém provedení. Především do bytů v glamour stylu se pak hodí designové zlaté stojací lampy. Jejich výrazná barva ve spojení se světlým stínidlem vypadá naprosto geniálně například u obloukových lamp.

Máte-li zálusk na LED lampy, i pro vás máme v našem sortimentu výrobky, jež vám vykouzlí úsměv na tváři. Jde především o nadčasové kovové čtecí lampy. Jistě oceníte i možnost stmívání intenzity světla, kterou nabízí mnoho svítidel včetně Led lamp, které si na Westwing můžete pořídit. Zkrátka a jednoduše, ať už je vaše vize ideálního svítidla jakákoliv, u nás jistě objevíte to pravé přímo pro váš byt.

Využít můžete i našeho sofistikovaného filtrovacího systému, jenž vám ušetří spoustu času. Stačí zadat vaše preference v rámci ceny, velikosti, stylu, barvy, materiálu, vlastností či dokonce značky lampy, a nechat si zobrazit pouze produkty, které odpovídají vašemu přání. Výsledky vyhledávání si navíc můžete nechat seřadit podle oblíbenosti a ceny produktu, nebo podle toho, jak dlouho se v naší nabídce nachází.

Vytvořte v interiéru svého domova jedinečnou atmosféru umístěním krásné stojací lampy do obýváku, pracovny či ložnice. Náš obchod nabízí prémiový nábytek, doplňky a dekorace do interiéru i ven. Na své si tak přijdete, ať už do svého hnízdečka hledáte výstřední designovou stojací lampu, nebo třeba rodinnou pohovku.

Vysoká kvalita použitého materiálu i designového zpracování našich výrobků si vás v obchodě Westwing získá stejně jako velmi příjemné ceny a zajímavé benefity. Těmi je například expresní doprava zdarma pro všechny objednávky přesahující částku 800 Kč nebo lhůta pro vrácení nevyhovujícího zboží až sto dní. Vneste do svého domova více světla se stojacími lampami z Westwing.