Hledat

Svítidla

Seřadit
1911 Výrobků
Seřadit

Svítidla: objevte světla do každé místnosti

Domov by vám měl sloužit po celý den. Přes den vám krásně svítí sluníčko, ale co večer. Slunce zapadne za obzor a vy si musíte posvítit. Dokonalé světlo osvětlí celý prostor. Každý kout a pobyt v místnosti bude velmi příjemný. Správným výběrem také navodíte klidnou atmosféru, bude se vám lépe pracovat nebo něco vyrábět. Stropní světla, čtecí lampy a zejména led světla a lampy jsou krásným designovým prvkem.

Objevte designová svítidla na Westwing

Sháníte dokonalé lampy pro váš pokoj? Pak si jistě vyberete na Westwing, který poskytuje velký výběr, co se týká barev, stylů a rozměrů. Dbá na skutečně kvalitní kousky známých i vybraných značek. Najdete zde stropní a nástěnná osvětlení, různé druhy lamp a světlených řetězů.

Jak vybrat správná světla do vašeho domu nebo bytu?

Vybíráte online vhodné osvětlení do vašeho domova? Víte, na co si dát pozor a co je důležité? Musíte se zaměřit na určité kategorie a pak si správně vyberete. Na Westwing jsou u produktů i recenze a videa. Pomocí nich si uděláte lepší představu o výrobku.

  • Síla světelného toku je důležitá. To vám ukáže, kde je vhodné světlo umístit. Pokud je nízké, nebude dostatečně silní pro osvětlení pracovního stolu. A naopak jej zase nepoužijete jako doplňkové světlo k usínání.
  • Design světel by měl plně zapadat do celkového konceptu pokoje. Pokud máte industriální obývací pokoj, pak bude drátěný kovový program velmi vkusný, ale v rustice by se mohl až moc vyjímat.
  • Barvy jsou důležité. A to nejen na světle, ale i to jakou barvu světelného toku poskytuje. Nejčastěji se objevují bílá a žlutá světla. Každé se hodí někam jinam. Žlutá je ideální do dětského pokoje, ale do koupelny oceníte to druhé.
  • U výběru si dejte i pozor i na energetickou náročnost. Účet za elektřinu by vás mohl nemile překvapit.
  • Osvětlení je důležitou součástí každého interiéru. Zajišťuje světelnou pohodu a pomáhá vytvořit žádanou atmosféru. Proto si s jejich výběrem dejte záležet. Na Westwing je k dispozici nepřeberné množství druhů osvětlení.