Hledat

Závěsná svítidla

Seřadit
506 Výrobků
Seřadit

Závěsná svítidla: objevte závěsná svítidla do každé vaší místnosti

To, že ve svém životě všichni lidé potřebují světlo, není jen pouhá fráze týkající se naděje v těžkých časech. V našich domovech to platí i pro světlo ve smyslu osvětlení. Čím více světla v bytě je, tím šťastnější a zároveň méně ochotnější k hádkám, jsou jeho obyvatelé. To je prokázané. Proto pojďte podpořit dobrou náladu a příjemnou atmosféru v rámci vašich příbytků, a ze širokého sortimentu osvětlení si na Westwing objednejte jeden z našich krásných osobitých lustrů. Nejen, že vám díky svému kvalitnímu zpracování vydrží dlouho svítit, ale zároveň bude splňovat velmi důležitou funkci také z hlediska stylu a estetiky.

Objevte moderní závěsná svítídla online na Westwing

Navštivte náš internetový obchod Westwing a objevte svět designových závěsných svítidel té nejvyšší kvality ve stovkách provedení. Najdete u nás jak velká, tak malá závěsná světla v různých barvách, tvarech, stylech, cenových relacích, materiálech i typech. Abychom šetřili váš drahocenný čas, připravili jsme si pro vás také soubor sofistikovaných vyhledávacích filtrů, díky kterým si můžete nechat zobrazit pouze ta svítidla, která splňují vaše nejpřísnější požadavky a tajná přání, jako je možnost stmívání nebo nastavení výšky lustru podle aktuální potřeby. Svého favorita, který bude nově zdobit váš domov, si tak na Westwing vyberete ještě rychleji.

Pořizujete-li si zrovna nové závěsné svítidlo nad jídelní stůl do venkovského interiéru, rozhodně vám udělá radost třeba lustr z přírodních materiálů, jako je bambus, mramor, papír nebo peří. Dále potom Kov, sklo nebo kombinace dalších materiálů s betonem jsou pak vhodnými svítidly, ale také doplňky pro prostory a místnosti v industriálním a minimalistickém stylu. Byty a domy, kde převažuje vybavení ve skandinávském stylu, si přímo říkají o pokračování v tradici přírodních materiálů. Zvolte tedy klidně kov, dřevo nebo ještě lépe, kombinace obojího. Přírodní dřevo se dřevem s bílou povrchovou úpravou tvoří ve skandinávském stylu až neuvěřitelně pevnou dvojici. Vyberte si proto také osvětlení ve stejném stylu. Na své si u nás ale přijdou samozřejmě i milovníci romanticky či dokonce historicky zařízených příbytků.

Jak vybrat správné závěsné světla do vašeho bytu a domu?

Jakmile na stránkách obchodu Westwing objevíte svítidlo, které se vám líbí, je třeba zapojit svou představivost a zodpovědět si několik důležitých otázek. Tou první je, zda se vámi zvolené svítidlo bude stylově hodit do interiéru dané místnosti. Pak je dobré si uvědomit, jestli volíte správné osvětlení ve smyslu intenzity světla. Dopředu si proto ujasněte, zda preferujete prostor osvětlený kuželem světla nebo naopak světlo rozptýlené z jednoho místa do všech koutů místnosti.

Posledním zásadním požadavkem na svítidlo, který bychom neměli opomíjet, je, aby světlo vypadalo stejně dobře zhasnuté i rozsvícené. Nebyli byste totiž první, kdo se při výběru světla nezamyslel nad tím, že lustr lehce změní barvu a vzhled, když je používán. Ušetřete se případného fiaska a promyslete si, jak vybíraný lustr zapadne do vašeho interiéru, když díky rozzářené žárovce získá odlesky zlaté, žluté nebo oranžové barvy. Nevěšte ale hlavu. Designové lustry, které na vás na Westwing čekají, vypadají božsky jak zhasnuté, tak rozsvícené.

Nakupujte chytře a pohodlně z domova na Westwing. Prostřednictvím pouhých několika kliknutí myší se ocitnete ve světě kvalitního designového nábytku, interiérových doplňků a dekorací, které si jednoduše zamilujete. Vyberte si, co vám padne do oka, vložte to do virtuálního nákupního košíku našeho e-shopu, dokončete objednávku, a pak už se jen můžete těšit na rychlé dodání objednávky až k vašim dveřím.

Doručení zboží, které jste si na Westwing objednali, vám navíc doručíme zcela zdarma. Stačí, aby hodnota vaší objednávky přesahovala 800 Kč. V rámci přátelského, ale zároveň profesionálního a proklientského servisu vám náš e-shop nabízí také lhůtu pro vrácení zboží v neuvěřitelné délce až 100 dní.