Hledat

Jídelní stoly

Seřadit
149 Výrobků
Seřadit

Jídelní stoly: středobod vaší jídelny a kuchyně

Jídelna lépe řečeno jídelní zóna ve vašem bytě je místem, kde se alespoň jednou denně, a to většinou u večeře, setkává celá domácnost. Rodina si tu nejen pochutnává na skvělém domácím jídle a pití, ale také si tu každý užívá společnosti svých blízkých, oslavují se tu narozeniny, svátky nebo třeba Vánoce. Členové domácnosti se navzájem svěřují druhým, jaký prožili den, a právě jídelní stůl je většinou také svědkem toho, když se v rodině řeší nějaké problémy čj nepříjemnosti, nebo se naopak sdělují příjemné novinky.

Z tohoto důvodu je třeba, aby váš jídelní stůl něco vydržel. Internetový obchod Westwing vám otevírá dveře do světa krásných a kvalitních jídelních stolů, které se hodí do každé domácnosti. Neváhejte, nechte se u nás inspirovat a objednejte si svůj bytelný stůl ještě dnes.

Objevte jídelní stůl na Westwing

Na Westwing naleznete obrovský výběr těch nejlepších jídelních stolů, které z vaší jídelny vytvoří skutečně útulné místo, kde se bude ráda scházet celá vaše rodina. Prohlédněte si na našich webových stránkách více než stovku jídelních stolů z masivu, dřeva, mramoru, kovu, skla, kamene nebo betonu, a nechte se jejich krásou a designem inspirovat. Ať už hledáte čtvercové či obdélníkové stoly, nebo by vaší jídelně podle vás slušel spíše kulatý jídelní stůl, u nás si vyberete přesně to, po čem toužíte a navíc se zárukou stylu a prvotřídní kvality, neboť prodáváme pouze výrobky renomovaných prémiových značek z celého světa.

Do interiéru ve venkovském, boho či romantickém stylu vyberte nejlépe bílý rozkládací jídelní stůl ze dřeva. Skandinávské prostory zas ocení typickou kombinaci bílé barvy a přírodního dřeva. Tmavý stůl s mramorovou deskou s texturou a silnýma kovovýma nohama, které se na podlaze vzájemně propojují, zas potěší milovníky industriálního stylu. Máte-li ale naopak raději čisté a světlé moderní interiéry, kulatý prosklený stůl s jednou nohou uprostřed je pro vás jasnou volbou. Umístit ho můžete třeba na koberec. Nezapomínejte ani na židle a další nábytek, který se nachází v místnosti kolem stolu.

Jak vybrat dokonalý jídelní stůl online?

Při výběru nového jídelního stolu do své kuchyně online si připravte dvě věci. Metr a představivost. Nejzásadnější je totiž pochopitelně volba správné velikosti stolu. Vždy je lepší koupit jídelní stůl rozkládací, který se dá během krátké chvilky zvětšit v případě, že pozvete na oběd přátele nebo širší rodinu, než si do čtyřčlenné rodiny pořídit obrovský stůl, kvůli kterému nebudete moci v malé jídelně ani odtáhnout židle od stěny.

Materiál vybírejte podle barvy a stylu, ve kterém je většina vybavení jídelny. Tady platí pouze jedno doporučení. Jídelní stůl masiv pozvedne a podrží, ať už na něj budete servírovat metráky jídla, nebo na stole z masivu hodláte tančit v zápalu oslav. Proto je tento materiál všeobecně tím nejoblíbenějším a pokud se o něj budete dobře starat, vydrží vám klidně i desítky let.

Objevte svět jedinečného kvalitního nábytku a interiérových doplňků a dekorací, který vám nabízí internetový obchod Westwing. Nově registrovaným zákazníkům věnujeme poukaz v hodnotě 300 Kč, který mohou uplatnit při nákupu na Westwing. Další výhodou pohodlného nákupu v našem e-shopu je doprava zdarma, kterou přihodíme ke všem objednávkám nad 800 Kč, nebo 100 dní dlouhá lhůta pro vrácení nevyhovujícího zboží.