Hledat

Konzolové stolky

Seřadit
54 Výrobků
Seřadit

Konzolové stolky: Objevte originální a praktický konzolový stolek

Hledáte do své chodby ale klidně i ložnice či obývacího pokoje místo, kde byste si mohli vystavit svou sbírku miniatur nebo třeba stylové dekorace, jež zpříjemní atmosféru vašeho domu, ale zároveň tak trochu zápasíte s nedostatkem místa? 

Pak by vaší pozornosti rozhodně neměly uniknout konzolové stolky, jimž se někdy říká také odkládací stolky. Díky tomu, že jejich hloubka je menší, než tomu je u komod či jiných stolků, se na odkládání věcí skvěle hodí právě do těch míst v bytě, kde je třeba zachovat dostatečný prostor pro průchod. Většinou je tedy najdeme podél zdí v úzkých prostorech, jako je například chodba.

Trendem posledních let je využívat konzolový stolek i na místech, kde by je před tím čekal skutečně jen málokdo. V bytech se poměrně často objevují místo konferenčních stolků, a pokud nemáte svou sedačku umístěnou u zdi, ale alespoň část sedací zóny vašeho obývacího pokoje je volně v prostoru, můžete odkládací stolek v odpovídající výšce postavit k zádům sedačky.

Naaranžovat na něj třeba pokojové květiny v designových obalech, vonné svíce, nebo stolek využívat tak, jak napovídá jeho název – k odkládání věcí jako je káva či sklenka dobrého vína. Objevte také naše taburety, které můžou fungovat jako odkládací stolky.

Objevte stylový konzolový stolek na Westwing

Na Westwing pro vás máme širokou nabídku designových konzolových stolků do každé místnosti. Dřevěná, skleněná či mramorová deska o malé hloubce stojí na často zajímavě navržené dřevěné či kovové konstrukci. 

Díky tomu, ať už jde o konzolový stolek se zásuvkami, policemi, nebo model pouze s vrchní deskou, působí v prostoru vzdušně. Nikoliv mohutně a těžce, jako tomu bývá u komod nebo šatních skříní

Nehledě na výhody, které tento nábytek poskytuje během úklidu podlahy. Nejčastěji použitými barvami jsou v rámci odkládacích stolků zejména černá, tmavě hnědá, zlatá a bílá. Z desítek produktů, které v této kategorii na Westwing naleznete, si ale určitě vyberete, i pokud se do vašeho interiéru hodí jiná barevná provedení.

Konzolový stolek masiv v přírodní barvě dřeva bude dokonale působit obklopen nábytkem a dekoracemi v severském či boho stylu. Pokud zvolíte kvalitní masivní dřevo s tmavou povrchovou úpravou, můžete takový konzolový stolek ale zakomponovat i do interiéru v industriálním stylu. 

Model se zásuvkami můžete využít například jako bar či schránku na dokumenty. Policový odkládací stolek lze osadit úložnými boxy na drobnosti, které je fajn mít po ruce. Jinak je odkládací stolek také vhodný k umístění doplňků a dekorací, jako jsou stylové vázy s živou vazbou nebo svícny.

Jak nejlépe zkombinovat konzolové stolky se zbytkem interiéru?

Pojďme se společně podívat na základní tipy, které je dobré mít na paměti při vybírání vašeho nového konzolového stolku. Je-li interiér místnosti, kam plánujete svůj nový odkládací stolek umisťovat, v jednotném stylu, pak je vaše volba nejspíše jasná. 

Vyberete si zcela pochopitelně a jednoduše stolek se stejnými vzhledovými vlastnostmi, jako má nábytek, který již v prostoru stojí.

Pokud však máte pole působnosti poněkud širší, neboť se ve vašem bytě mísí hned několik stylů a designů, doporučujeme zvolit skromnou, prostou, ale o to vděčnější klasiku. 

Jednoduchý konzolový stolek bílý nebo černý totiž zapadne do každé místnosti a každého rázu interiéru. Díky nenápadnému a nekomplikovanému vzhledu a designu dá navíc stolek ještě intenzivněji vyniknout předmětům, které na něj vystavíme. Co víc, než kvalitu, styl, originální design a praktičnost si přát?

Objevte svět překrásného kvalitního nábytku, doplňků a dekorací do bytu i na zahradu a kupte si konzolový stolek ještě dnes! Kromě výhod pro registrované klienty a rychlé dopravy, pro vás máme další bonusy, které se jen tak v nějakém e-shopu běžně neobjevují. Třeba dopravu zdarma na objednávky ve výši nad 800 Kč nebo až 100 dní dlouhou lhůtu pro vrácení zboží, pokud by vám v jakémkoli ohledu nevyhovovalo.