Hledat

Vázy

Seřadit
356 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Vázy: doplňky, které zkrášlí a rozjasní váš domov

Znáte nějaký lepší způsob, jak rozzářit den jakékoliv ženy, než tím, že jí koupíte květiny? My také ne. Stejně to je i s interiérem. Chcete-li atmosféru ve vaší jídelně, na chodbě či v obývacím pokoji vyšperkovat k dokonalosti, přineste si domů květiny. Živé i sušené můžete naaranžovat do vázy na květiny a umístit je doprostřed jídelního stolu, na komodu, okenní parapet, konferenční stoleček nebo třeba na polici.

Jistě si ihned všimnete, jak květiny v krásné váze zjemní a zpříjemní atmosféru v místnosti a potěší vaše oči, kdykoliv o ně zavadíte pohledem. Je důležité si čas od času udělat radost něčím novým do bytu. Proč ne třeba nádhernou dekorativní vázou z Westwing? Vítejte s ní jaro narciskami, léto slunečnicemi, podzim tematickou dekorací z listí, a v zimě můžete vázou s jehličnatými větvičkami a cesmínou ozdobit třeba štědrovečerní slavnostní tabuli.

Objevte designovou vázu do každé místnosti online

Prohlédněte si velký výběr váz, který pro vás na Westwing denně aktualizujeme. Ať už do svého domu hledáte podlahové vázy, vysoké skleněné vázy, malé vázičky nebo by se vám jako dekorace do některé z místností hodila třeba kulatá bílá váza se vzorem, u nás si ze stovek výrobků můžete vybrat přesně to, po čem toužíte. Váza je navíc i velmi vhodným dárkem pro blízkého člověka. V našem obchodě pro tyto příležitosti máme i sady nádherných značkových designových váz. Stačí vybrat takovou sadu váz, o které si myslíte, že by obdarovanému člověku udělala radost a několika kliky myší ji jednoduše objednat.

Vyberte si barvu, design i materiál, který vyhovuje vašim požadavkům a stylu a charakteru vašeho bydlení. Skleněná váza je stále trendy klasikou, kterou nemůžete nic zkazit, a zároveň se hodí téměř ke všemu. Čerstvý vánek k sobě domů ale můžete přinést i v podobě vázy z kovu, keramiky, hlíny či porcelánu. Vysoká váza z ručně foukaného kouřového skla v nazelenalé barvě nebo designová porcelánová podlahová váza s texturou a zúženým hrdlem budou vypadat naprosto geniálně i bez květin. A to jako samostatná dekorace, která vkusně vyplní prázdný prostor například v rohu místnosti nebo na odkládacím stolku v předsíni. Uvidíte, že na sebe strhne obdivný pohled každého, kdo k vám domů přijde na návštěvu.

Jaký zvolit druh vázy pro váš interiér?

Stejně jako ostatní doplňky a vybavení vašeho bytu, také vázy je třeba vhodně kombinovat se stylem použitým v interiéru. Do prostor vybavených moderním nábytkem si asi nikdo, kdo má alespoň základní estetické cítění, nepostaví starožitnou vázu s barevnými vzory a pozlacenými okraji. A naopak. Pokud máte interiér sladěný do romantického baroka, vedle masivní vyřezávané knihovny stojí zámecké mahagonové sofa se zlatě zdobenými područkami a nad ním visí zrcadla, rozhodně nepodlehnete kouzlu podlahové vázy v industriálním či minimalistickém stylu.

Byť se vám jako solitér daná váza může sebevíce líbit, do bytu si ji nepostavíte jednoduše proto, že je vám už dopředu jasné, že by tento jeden kousek rozbil celistvost dokonale sladěného interiéru, a tím pádem také jedinečnou atmosféru, kterou se vám povedlo vytvořit. Samozřejmě záleží na vašem vkusu a nejdůležitější je, abyste se ve svém domově cítili příjemně a dobře se vám tam žilo. Proto stačí při koupi nové vázy dodržovat jedno jediné pravidlo - nekombinovat nekombinovatelné styly v rámci jednoho interiéru.

Pro dekorační vázy, které se hodí do každé místnosti, ale i pro jiné doplňky do bytu, dekorace a nábytek do vnitřních i venkovních prostor domu, si přijďte k nám na Westwing. Nabízíme vám široký výběr pouze toho nejkvalitnějšího designového sortimentu a rychlé dodání vaší zásilky až k vašim dveřím. K objednávkám nad 800 Kč vám navíc mile rádi přibalíme také dopravu naprosto zdarma.