Hledat

Zrcadla

Seřadit
147 Výrobků
Seřadit

Zrcadla: objevte moderní zrcadla, která si zamilujete

Pokud si stále myslíte, že zrcadla patří pouze do prostor jako je chodba, koupelna či dveře od šatní skříně v ložnici, možná vás překvapí, že tomu tak již dávno není. Kromě své praktické a pro každého člověka nepostradatelné funkce, totiž nástěnné, ale klidně i stojací zrcadlo v zajímavém designovém provedení dobře splní také svoji dekorační úlohu.

Navíc, pokud do místnosti umístíte větší, zejména pak vysoké nástěnné zrcadlo a ideálně bez rámu, opticky tím daný prostor poměrně dost zvětšíte. Pojďte se s námi podívat na to, jaký typ zrcadla zvolit do konkrétní místnosti ve vašem domě a jak si na Westwing koupit to pravé zrcadlo právě pro vás.

Designová zrcadla do každé místnosti ve vašem domě

S charakterem a atmosférou každé místnosti v domě či bytě se mění také styl umístěného nábytku a dekorací. Také trochu tápete, jaká zrcadla se do kterých prostor hodí nejlépe? Připravili jsme si pro vás malý tahák rozdělené podle jednotlivých místností:

 • Koupelna
 • Místnost, kde je zrcadlo jednoduše naprosto nepostradatelné. Ráno zde provádíme své malé každodenní rituály, jako je česání či líčení se, které by se bez něj prostě neobešly. Nejobvyklejší variantou v této místnosti jsou samozřejmě kulatá zrcadla s kovovým rámem či naopak bez rámu. Některá zrcadla do koupelny mají v horní části rámu zabudované osvětlení, abyste mohli co nejlépe vidět, jak moc vám to sluší. Pokud ale máte koupelnu ve vintage stylu, pochopitelně sáhněte po odpovídajícím modelu, například se zdobeným rámem s patinou. Dále zejména ženy ocení i naše kosmetická zrcátka.To kdyby bylo během dne potřeba zkontrolovat či poupravit make-up.

 • Obývací pokoj
 • Je místem, kde si při výběru zrcadla můžete dovolit popustit uzdu fantazii asi nejvíce. Zde jde totiž především o to, jak zrcadlo vypadá a designově souzní s ostatním vybavením. Na Westwing si proto můžete vybírat z těch propracovanějších modelů, na kterých spočine oko každého, kdo do vašeho obývacího pokoje vstoupí.

 • Chodba, předsíň a vstupní hala
 • Tento prostor bývá často, co se týče výzdoby, dekorací a doplňků, opomíjen. Asi proto, že jím lidé jen procházejí. Ale právě z tohoto důvodu si chodby, předsíně i vstupní haly zaslouží velká kulatá, stojací, hranatá či oválná zrcadla. Jednoduše tam umístěte zrcadlo, které prostor jak opticky rozšíří, tak do něj přivede více světla, pověsíte či postavíte-li ho na vhodné místo. Velké zrcadlo v chodbě má důležitou úlohu samozřejmě i kvůli tomu, že můžete zkouknout svůj outfit těsně před tím, než odejdete z domova.

 • Ložnice
 • Pokud ve své ložnici nemáte šatní skříně se zrcadlem, je rozhodně na místě pořídit si zrcadlo na zeď i do této místnosti. Opět se jako ideální varianta jeví hned několik možností v závislosti na stylu bydlení. Máte-li v ložnici dostatek místa, můžete si do rohu postavit třeba stojací černé zrcadlo. Skvěle ale bude vypadat i zdobené benátské obdélníkové zrcadlo zavěšené na šířku nad čelo postele.

  Nakupujte zrcadla online na Westwing

  Ať už máte v hledáčku koupelnová zrcadla nebo designový kousek nad krb či do ložnice, zrcadla online si vybírejte právě v našem internetovém obchodě Westwing. Vyfiltrujte a vyberte si svého favorita na základě těchto parametrů:

 • Design a tvar – Nebojte se trochu odvázat a vybrat si u nás více či méně extravagantní design či zrcadla v zajímavých tvarech. Třeba barokní zrcadla s ozdobným rámem, zvětšovací zrcadla do koupelny nebo model s nádherným rámem s kovovými slunečními paprsky.
 • Velikost – Pořiďte si nové zrcadlo z pohodlí domova na Westwing. Stačí znát přibližné rozměry, které by vaše nové zrcadlo mělo mít. Díky propracovaným filtrům stačí zadat šířku, výšku či požadovaný průměr a zobrazí se vám pouze odpovídající výrobky.
 • Materiál – V nabídce pro vás máme zrcadla s různorodými a vizuálně i stylově zajímavými rámy z rozličných materiálů. Mezi nejoblíbenější samozřejmě patří dřevo a kov. V naší nabídce ale máme i materiály jako je bambus, kůže, sklo, mramor, hliník či přírodní vlákno. V obchodě Westwing si tak zajisté přijdete na své i vy.
 • Proč si vybrat zrcadlo zrovna u nás?

  V množství internetových obchodů s nábytkem, dekoracemi a bytovými doplňky je náročné si vybrat. Na Westwing vám zaručujeme prvotřídní kvalitu, osobitý design výrobků světově proslulých značek a v neposlední řadě i 100 dní na vrácení zboží.