Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Kosmetická zrcadla Rádce Westwing

Udělat si make-up, upravit vlasy a namalovat perfektní oční linky: většina žen se prostě ráda upraví, namaluje a s okouzlujícím účesem pak vyrazí z domu. Abyste se mohly takto upravit, potřebujete se v klidu posadit před kosmetické zrcadlo a začít s více či méně dlouhým procesem. Kosmetické zrcadlo s osvětlením nebo bez něj můžete umístit, kdekoliv se vám zlíbí: v koupelně může stát v rohu, stejně však i v obývacím pokoji nebo v šatně. Je-li tam příliš tma, existují však různé varianty osvětlení, které zrcadla i namalovaný obličej krásně nasvítí. V průvodci Westwing najdete skvělé inspirace pro zrcadla a osvětlení, které vám vnuknou zcela nové nápady. Příští oblíbený kousek na vás jistě čeká v naší další tematické kampani!

Jaké typy zrcadel existují?

Existuje tolik různých kosmetických zrcadel, kolik si jen dovedeme představit! Za prvé to jsou malá kosmetická zrcátka ‒ tato miniaturní zrcátka jsou ideální pro cestování! Bez ohledu na to, kde jste, se vejdou do každé tašky a můžete je rychle vyndat ať už v kanceláři, ve vlaku, nebo při nakupování. Takže si můžete rychle překontrolovat, zda je vaše rtěnka v pořádku!

Dále jsou to také zrcátka na holení a make-up. Zpravidla bývají tato zrcátka upevněna v koupelně na pohyblivém rameni na zdi. Tato nástěnná zrcadla mají na jedné straně normální zrcadlo a na druhé straně zvětšovací zrcadlo. Toto několikanásobné zvětšení zajišťuje, že muži si mohou lépe a přesněji oholit obličeje a pro ženy je potom takové zrcátko ideální při vytrhávání obočí. Ať už zvětšuje 5násobně nebo 10násobně ‒ budete-li se chtít touto otázkou zabývat, jistě najdete rychle ten správný model!

Pak jsou tu ještě přenosná zrcadla, která můžete postavit tam, kde ho zrovna potřebujete mít. Takže jsou super flexibilní a můžete je používat například v ložnici, je-li koupelna obsazena příliš dlouho. I tato kosmetická zrcadla mají jednu stranu se zvětšovacím zrcadlem pro detailnější úpravy!

V nabídce máme i velká kosmetická zrcadla, která jsou buď součástí toaletního stolku nebo stojí na prádelníku! S tímto typem zrcadla se pravděpodobně většina dívek a žen bude cítit jako malé hvězdy ‒ na scéně ve světle reflektorů!

Kosmetické zrcadlo s osvětlením

Zvlášť pěkné je, když je zrcadlo osvětlené! Protože pak neopomenete žádné chloupky při tvarování obočí a také oční stíny se nanášejí mnohem lépe. Ale kde se berou ty nepříjemné stíny v obličeji? Cožpak jsme si správně nerozetřeli make-up? Tyto obličejové stíny bývají způsobeny hlavně tím, že když sedíme před kosmetickým zrcadlem, máme jediné světlo nad sebou nebo za námi! Chcete-li mít opravdu dokonalý make-up nebo vytrhané obočí a dokonalé řasy, potřebujeme světlo zepředu!

Existují kosmetická zrcadla, v nichž je osvětlení již zabudované ‒ buď tak, jak to známe z některých filmů, kdy tvarované žárovky tvoří rám zrcadla, nebo tak, že světlo je umístěno na okraji pod povrchem zrcadla. Které variantě zrcadlového osvětlení dáte přednost na svém zrcadel, je věcí vašeho vkusu.

Velmi oblíbené pro tato osvětlení jsou LED lampy, protože mají nejen ideální barvu osvětlení, ale jsou k dispozici v mnoha různých velikostech, které mohou být zapracovány do různých zrcadel. Kromě toho jsou LED žárovky energeticky velmi úsporné, takže se nemusíte bát vysokého účtu za elektřinu.

Nadcházející kampaně