Hledat

Velká zrcadla

Seřadit
25 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Odlesk skrytých krás: Objektivem velkého zrcadla

Zrcadlo je nedílnou a hlavně nepostradatelnou součástí každého domova. Díky velkému zrcadlu můžete dodat stěně krásný a nápaditý akcent. Velké zrcadlo se tak stane originálním designovým prvkem a hlavně praktickým pomocníkem. Díky němu můžete zkontrolovat svůj vzhled každé ráno a s úsměvem se vydat na cestu ven.

Westwing je váš specialista na domov a bydlení. Každý den pro vás máme speciální tématické prodeje se slevou až 70%. Vyberte si designové kousky od prvotřídních značek a objevte kouzlo magického velkého zrcadla. Vše vybíráme s láskou a péčí a postaráme se o to, aby váš domov byl jedinečným místem pro vás i celou vaši rodinu. Inspirujte se našimi nápady!

Velké zrcadlo: mnoho variant

Není zrcadlo jako zrcadlo. Existuje mnoho druhů, tvarů a barev, která mohou být využita v interiéru jako praktické i dekorativní prvky.

Toto jsou některé z nich:

  • nástěnné zrcadlo
  • stojací zrcadlo
  • kosmetické zrcátko
  • zrcadlová skříňka
  • zrcadlová tabule
  • koupelnové zrcadlo

Nejprve je třeba zvážit, co od svého nového zrcadla očekáváte, ať už z praktického či estetického hlediska, a pak teprve zahájit jeho výběr. Zrcadla se liší také tvarem i velikostí rámu – kulatá, čtvercová, oválná, ale i asymetrická. Vybírejte je pečlivě s tím, že velikost je primárním kritériem při rozhodován. Rozhodnout se můžete pro malé kosmetické zrcátko, ale i pro veliké zrcadlo o rozměrech 100 x 200 cm. Veškeré rady a tipy naleznete v našem katalogu.

Velké zrcadlo: pro každý styl!

Velké zrcadlo je k dispozici v mnoha různých variantách, aby se přizpůbilo všem osobním preferencím. Na výběr máte zarámována zrcadla nebo zrcadla se zkosenými okraji či bezrámové varianty.

Volba není jednoduchá, ale velmi důležitá – hlavně pak vzhledem k následné kombinaci s ostatními doplňky:

  • Shabby Chic: rám tohoto zrcadla působí použitě a letitě. Evokuje v nás staré časy a vše je podtrhnuté detaily v podobě ošoupané barvy.
  • Glamour: malé nebo velké? Na tom nezáleží, důležitý luxusní vzhled. Perfektní barvou je v tomto případě zlatá nebo stříbrná.
  • Venkovský styl: Nostalgie zde hraje hlavní roli. Dřevěný rám a bílá barva jsou tou pravou volbou.

Velké zrcadlo dokáže zázraky. Stačí jen vybrat vhodné umístění: obývací pokoj, ložnice, chodba, koupelna, ale i existují i zrcadla pro venkovní použití. Velké zrcadlo má ve své moci zvětšit každou místnost a zároveň jí dodat styl a eleganci. Vy tak budete mít možnost se každé ráno pečlivě zkontrolovat, zda je váš outfit i make-up v pořádku, abyste se mohli vydat z bytu ven.

Registrujte se na Westwing a vyberte si to správné velké zrcadlo pro vaši domácnost!