Hledat

Zelené vázy

Seřadit
34 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Zelené vázy

Také už se nemůžete dočkat, až vás na zádech polechtají první jarní paprsky? My také! Ukážeme vám pár jednoduchých kroků, které přinesou jaro do vašeho interiéru o trochu dřív, než začne venku to pravé.

Barevné tulipány, slunečnice nebo orchideje - všechny květiny se chtějí ukazovat, touží po obdivu a důstojném místě. Přesně to jim dodá stylová váza v zelené barvě. My ve Westwing zelenou milujeme a myslíme si, že může zdobit všechny doplňky. Inspirujte se našimi vytříbenými  nápady. Nebudete litovat.

Zelená váza - kouzlo jara

Milujete ty slunné dny, kdy už je venku teplo, ale ještě ne parno? Dny jako stvořené k výletům a procházkám? Mají neopakovatelnou atmosféru a doslova nás nabíjí novou energií. Stejné pocity však dokáže vyvolat i dobře zvolené zařízení vašeho bytu. Nevěříte? My jsme si tím jisti. K

Kromě pečlivě vybraného nábytku, který by se měl v duchu svěžesti nést v přírodních tónech a světlých odstínech, je třeba zvolit i perfektní dekorace a doplňky. Neopomenutelné jsou závěsy a polštáře s pestrými vzory, nejdůležitější roli však hrají květiny. Ty totiž dodávají interiéru opravdovou svěžest. A kde jinde by měly stát, než ve váze - stylové váze - stylové zelené váze.

Náš tip: obzvlášť skvěle vypadá zelená váza v kombinaci se žlutými květy narcisů nebo slunečnic!

Zelené vázy - zdroj dobré nálady

Existuje mnoho důvodů, proč si domů pořídit zelené vázy. Jsou svěží, zajímavé a jak jistě víte, zelená je barvou, která uklidňuje, a tak jsou vlastně tyto doplňky zdrojem dobré nálady. Je mnoho možností, jak může zelená váza vypadat. Což zároveň určuje i místo jejího působení. Inspirujte se:

  • Velmi romanticky působí robustní podlahová váza ze zeleného porcelánu umístěná vedle vaší postele - samozřejmě je nezbytné, aby byla naplněna květinami, ideálně růžovými karafiáty.
  • Chcete-li vykouzlit úsměv na rtech vašich hostů hned ve vstupní hale, pořiďte si zelenou vysokou vázu a do ní vložte slunečnice. Ty zaručeně pobaví úplně každého.
  • Stylově a vesele působí tulipány v malých zelených válcích ze skla. Tři vázy vedle sebe s různě barevnými tulipány budou opravdu výjimečným artefaktem.

Náš tip: nezapomínejte na květiny ani v koupelně. Pokud se bojíte, že by se v této místnosti mohla váza jednoduše rozbít, pořiďte sem rostliny v květináči - samozřejmě zeleném.

Zelená, zelená, všude samá zelená…

Věděli jste, že zelená je barva naděje a zcela přirozeně vyzařuje pozitivní energii. I o této barvě, stejně jako o všech ostatních, však platí staré dobré: “méně je více”. A ačkoli tuto barvu všichni milujeme, nesmíme to s ní přehánět. Pokud se tedy rozhodnete pro zelenou vázu nebo květináč, vždy do nich vkládejte pestrobarevné květiny a ne jen zelené rostliny. Zároveň dbejte na to, aby bylo ve vašem interiéru víc barev, než jen oblíbená zelená. Pokud tedy vlastníte sedací soupravy v odstínech trávy, textilní doplňky už by měly být v jiné tónové řadě.

Objevte na Westwing zelené vázy v mnoha úchvatných provedeních a také další stylové doplňky a designový nábytek. Staňte se členem našeho nákupního klubu a už nikdy vám neuniknou slevy až 70 %.