Hledat

Taburety

Seřadit
105 Výrobků
Seřadit

Taburety: Objevte stylový taburet pro váš domov

Potřebujete mít vždy po ruce nějaké to místo na sezení navíc? Anebo máte rádi, si po náročném dni v práci, vypodložit nohy v křesle a v pohodlí sledovat film? Perfektně se na to hodí stylový a praktický taburet ten je dobře skladný, může být skvělým designovým kouskem v pokoji a slouží k mnoha věcem.

Někdo využívá taburety ke konferenčnímu stolku nebo zcela místo nich k posteli v ložnici a v případě potřeby je donesou do obývacího pokoje. Pomocí taburetu se také dostanete do vyšších polic v knihovně nebo vestavné skříni. A v neposlední řadě je to další úložný prostor. Některé jsou odklápěcí a umožní vám tam schovat třeba cennosti nebo deky.

Objevte taburet s úložným prostorem na Westwing

Krásné a hlavně praktické taburety s úložným prostorem jsou k dostání v mnoha variantách. Nejčastěji jsou kulaté nebo hranaté. Existují i zvláštních tvarů, třeba kulaté jako míč. Avšak jejich široká škála vám dá možnost je umístit prakticky do každého pokoje. V dětském pokoji jděte po pohodlí a dobré údržbě. 

Ideální jsou pletené varianty nebo třeba s odnímatelným potahem. Děti také milují chlupaté taburety. Do obývacích pokojů například v glamour stylu nebo moderně se bude vyjímat sametový povrch a lesk. Můžete je umístit i do předsíně a využívat je jako odkládací prostor na čepice či kabelky nebo do je rozmístěte na kryté terasy.

Taburety, podnožky nebo pufy se hodí do každé domácnosti. Tím, že jsou tak variabilní, je lépe využijete než třeba další židle navíc, které je náročné skladovat a vytahujete je jen ve chvíli, když přijde velká návštěva. Jejich nižší výška se hodí i třeba u obouvání nebo když třeba potřebujete ostříhat spodní listy pokojové rostliny. Je však stále dost vysoký na to, abyste na něm mohli sedět a mít dobrou dostupnost ke konferenčnímu stolu. Nevýhodou může být nulová opěrka, ale zase nemusíte hledat stranu, kterou správně natočit do prostoru.

Tento doplňkový nábytek může být doplněn dalšími prvky. Třeba nožkami, a tím je dostat do vyšších pozic, látky mohou být prošité či zdobené knoflíky, třásněmi nebo jinými ozdobnými prvky. Často jsou vespod zakončeny kovovou podstavou.

Jak vybrat vhodný taburet online?

Jsou lidé, co si neví rady. Vybrat vhodný nábytek není ale nic těžkého. Odpíchněte se od výmalby v pokoji. A již použitém vybavení. A pak vyberte takový, který se bude hodit materiálem, tvarem a barvou. Tedy, pokud máte styl plný lesku a přepychu, sametové červené křeslo a konferenční stůl na kovových nohách, vyberte sametový taburet na nožkách. Barvu volte buď stejnou anebo podobnou či nějakou neutrální, tím nikdy nic nezkazíte.

Pomocí barev však z taburetu můžete i místnost rozveselit. Taburety s úložným prostorem a v křiklavých barvách využijete hlavně v dětském pokoji, kde si mohou děti uschovat hračky nebo společenské hry.

Nákupu online se mnoho lidí stále obává. Bojí se, že se jim nebudete líbit rozměr, barva nebo látka.Westwing proto u každého svého produktu má doplňkové fotky a video, které produkt ukazuje v reálném prostředí. Je to pro vaši lepší představu. Navíc je u nás k dispozici bezplatné vrácení zboží po dobu 100 dní. A doprava zdarma nad 800 Kč vás taky jistě nenechá chladnými.

Věříme, že naše doporučení a tipy pomohou i vám vybrat ten nejlepší taburet pro vás. Věříme, že každý domov může být hezky a vkusně zařízen.