Hledat

Odkládací stolky

Seřadit
320 Výrobků
Seřadit

Odkládací stolky: krásné i praktické kusy nábytku

Odkládací stolky jsou svou velikostí vhodné i do míst, kam se normální stolek, komoda či jiný nábytek nehodí nebo třeba nevejde. Nejčastějšími místy, kde v domech a bytech odkládací a příruční stolky nalezneme, jsou proto chodby, předsíně, ložnice, ale samozřejmě také obývací pokoje. Jak název tohoto druhu nábytku napovídá, jde o místo, kam si odkládáme věci tak, abychom je měli při ruce.

Využít jej lze ale mnoha dalšími způsoby. Kromě těch praktických, také o něco pasivněji. Například jako výstavní místo s fotografiemi v krásných rámečcích, vonnou svíčkou nebo jako místo pro ukládání drobností např. fotoalb, společenských her nebo čehokoliv, co vás napadne. Odkládací a příruční stolky ale můžete bez váhání používat i jako noční stolky.

Objevte moderní odkládací stolky na Westwing

Vyberte si na Westwing svůj nový odkládací stolek z mnoha modelů, které vám v našem internetovém obchodě nabízíme. Vybírejte ze stolků se zásuvkami a dvířky, ale i bez nich. S jednou mohutnou rozšiřující se nohou uprostřed, s kovovou konstrukcí na čtyřech tenčích nohách, nebo z příručních stolků ve tvaru větších i menších válců nebo krychlí, které skýtají i mnoho úložného místa. Mezi nejpoužívanější materiály, ze kterých jsou stolky zhotoveny, patří samozřejmě dřevo, kov, sklo, ale také mramor, umělá hmota, ratan, bambus, masivní dřevo, kámen nebo tolik oblíbené přírodní vlákno. Stejnou pestrost Westwing nabízí v rámci sortimentu odkládacích stolků také, co se týče jejich barevného provedení.

Stává se vám, že se při čtení v posteli unavíte a zatoužíte po krátkém šlofíku? Rozečtenou knihu nebo časopis si odložte na kulatý mramorový příruční stolek ve zlaté barvě, jenž stojí ve vaší ložnici v glam stylu, a dopřejte si odpočinku, kolik jen můžete. Až zazvoní pošťák během toho, co si budete vychutnávat svou odpolední kávu u okna a relaxovat pohledem do zahrady, položte svůj šálek na jeden ze sady smaltovaných odkládacích stolků se skleněnou deskou a běžte si převzít svůj dopis.

Dekorační mísu nebo tác s klíči od domu pak můžete položit na dřevěný odkládací stolek bílý s černou kovovou konstrukcí a několika menšími zásuvkami. Do nich lze schovat třeba čisticí houbičku na boty, vodítko pro psa nebo návleky na boty, které doma schováváte pro případ, že by se opravář nechtěl zouvat.

Podle čeho a jak nejlépe vybrat odkládací stolek online?

Nejlepším možným způsobem, jak si vybírat jakýkoliv nábytek do svého bytu či domu, je jednoduše dát na svůj pocit z něj. Jakmile při prohlížení sortimentu Westwing narazíte na nějaký kousek, který se vám skutečně líbí, stačí se už jen zamyslet nad několika málo věcmi. Tou první je bezesporu velikost. Proto ještě před tím, než dokončíte objednávku odkládacího stolku v našem e- shopu, vezměte metr a přeměřte prostor, kam chcete stolek umístit.

Je nesmírně důležité, aby ničemu nepřekážel ani v případě, že bude potřeba prostorem, kde stolek stojí, protáhnout nějakou rozměrnější věc. Pro takové situace je skvělou volbou odkládací stolek na kolečkách, který můžete po své domácnosti jednoduše přesouvat, jak se vám to zrovna hodí a líbí. Další věcí, kterou není radno opomíjet, je styl. Nový nábytek by se totiž měl alespoň trochu do vašeho interiéru hodit. Zapojte proto fantazii a zkuste si představit, jak bude váš nový favorit vypadat vedle nábytku, který již doma máte.

Nechte se unést sortimentem Westwing, který vám otevře bránu do světa nádherného, designového a také kvalitního nábytku, doplňků a dekorací, jež zútulní váš interiér a díky své praktické stránce usnadní život všem členům vaší domácnosti. Příjemným bonusem k nákupu na Westwing je také expresní doprava, která je zdarma pro objednávky, jejichž hodnota přesáhne 800 Kč, nebo sto dní dlouhá lhůta pro vrácení zboží. Užijte si nákup svého vysněného nábytku z pohodlí svého domova.