Hledat

Barové vozíky

Barové vozíky z Westwing jsou tím pravým doplňkem pro stylové a praktické stolování. 

Ať už vybíráte vozík pro uložení barového vybavení nebo chcete mít servírovací příbory a sklenky vždy po ruce, elegantní provedení těchto pojízdných pomocníků zaručeně oživí váš interiér.

V nabídce naleznete barové vozíky v retro stylu s řezbami a zdobenými detaily. Ty nádherně doplní klasickou jídelnu nebo obývací pokoj s nádechem anglického venkova. Zároveň jsou ale k dispozici také moderní kovové varianty s čistými liniemi pro milovníky minimalismu. Některé modely mají Police či úložné prostory pro chladnější nápoje na vychlazení.

Co se týče materiálů, můžete volit mezi dřevěnými variantami s dubovou nebo ořechovou dýhou. Změnu také provedení z masivního dřeva nebo kovu v černé, zlaté či chromové barvě. Všechny barové vozíky jsou navrženy s důrazem na vysokou kvalitu a precizní řemeslné zpracování.

Jaké doplňky se hodí do barového vozíku

Barový vozík je multifunkčním doplňkem, do kterého můžete umístit různé doplňky pro dokonalou přípravů a servírování nápojů. Zde je několik tipů na příslušenství, které se do barového vozíku hodí:

Nakupte barové vozíky na Westing online

Důležité je také doplnit barový vozík o ručníky na utírání skleniček a úklidové pomůcky. Při dostatku místa můžete přidat i malou vázu na ozdobné prvky. Vhodné rozmístění všech doplňků na polici a využití úložných přihrádek umožní praktickou manipulaci během přípravy drinků.

Kromě estetické stránky oceníte rovněž bezproblémovou mobilitu díky otočným kolečkům. Barový vozík tak ľahce přemístíte kamkoliv budete potřebovat. Využít ho můžete jako doplněk ku kavárně nebo baru, ale také pro podávání občerstvení při večírku nebo rodinné oslavě.

Poříďte si barový vozík od Westwing a užijte si maximální zážitek z obsluhy i stolování díky tomuto neocenitelná pomocníkovi. Oživte si domov netradiční úložným nábytkem ši sebe i pro své hosty.