Hledat

Džbány a karafy na vodu

32 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost

Džbány a karafy na vodu: Objevte stylový džbán na vodu

Po tisíciletí chodili naši předci se džbány k řekám, studnám a studánkám pro vodu. To už naštěstí dávno nepatří mezi naše povinnosti. I tak u vás doma ale džbány a karafy na vodu najdou své stálé místo. 

Jde totiž o velmi praktický, stylový a reprezentativní způsob, jak servírovat studené nápoje. Designový džbánek z Westwing by proto neměl chybět ani ve vaší domácnosti. A to jak pro potěchu vlastního oka, tak pro blýsknutí se před návštěvami a hosty. 

Nakupujte karafu na vodu na Westwing

Nechte si inspirovat nabídkou nádherných, z velké části ručně vyráběných džbánků a karaf. Čekají na vás v obchodě Westwing. Ozdobou stolu na každé vaší zahradní party může být například skleněná rýhovaná karafa na vodu s bambusovým víčkem nebo originální značkový džbán. 

Vedle designových chladičů na víno a skleněných brček můžete hostům přichystat nádherné křišťálové sklenice. Ty u nás seženete v sadě s broušeným křišťálovým džbánem. Milovníci kvalitního vína v sortimentu Westwing ale objeví i neobyčejně elegantní dekantéry mnoha tvarů. S nimi je radost dávat vínu čas na rozvinutí vůní a chutí. 

Proč zrovna vy potřebujete džbán nebo karafu na vodu a limonádu?

Takové designové nádobí by vytvořilo luxusní atmosféru i při obyčejném opékání buřtů u táboráku. Co teprve, až během horkého letního dne přinesete své rodině nebo žíznivým hostům domácí ledový čaj. Ručně foukaný džbán na vodu ve venkovském stylu se zajímavým reliéfem bude pro jeho servírování naprosto dokonalý.  

Do konvice na čaj nasypte lahodný kvalitní čaj a nechte jej vylouhovat tak, aby byl silný. Po vychlazení v lednici ho přelijte do džbánu či karafy s ledem a citróny nakrájenými na plátky. Nápoj můžete osladit medem nebo třtinovým cukrem a ozdobit jej mátou, meduňkou nebo třeba snítkou voňavého rozmarýnu.  

Objevte na stránkách obchodu Westwing originální a designové produkty v té nejvyšší kvalitě. Ať už vám k titulu hostitele roku schází osobitý džbán, karafa nebo třeba servírovací prkénko na sýry, u nás si přijdete na své. S dopravou zdarma u každé objednávky za alespoň 800 Kč můžete počítat. Stejně jako s možností vrácení zboží během až 100 dní.