Hledat

Skleničky na šampaňské

42 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost

Skleničky na šampaňské: Objevte naše sklenice na šampaňské

Slavnostních chvil je za život spousty. Přijetí na školu, dokončení vzdělání, nová práce, dítě, postavený dům, návrat z dovolené. Je toho dost a my lidé, si vždy najdeme dobrý důvod a příležitost, jak něco oslavit. 

My Češi máme šampaňské a nápoje s bublinkami spojené jako něco výjimečného, lepšího. Avšak proč si nedopřát lahodný sekt i běžně v pátek večer? Vždyť skleničky na šampaňské jsou tak krásné, je škoda je nechat jen tak stát na polici.

Oddělejte špunt, vyleštěte sklenici na sekt a užijte si slavnostní chuť i v pyžamu na pohovce u sledování zábavního pořadu. Ženy tyto vína milují, protože jsou málo kalorická. Prosecco zažívá v posledních letech velký boom a je tedy více než vhodné mít krásné skleničky na prosecco i u sebe doma.

Nakupujte sklenice na sekt na Westwing

Pokud chcete, aby vaše nádobí všichni obdivovali, musí dle toho i vypadat. Takže žádné uštípnuté kousky skla na okraji, zašlé sklo nebo zaschlé zbytky z minula. Pěkné sklenice na sekt musí zářit čistotou, leskem, být příjemné na uchopení a už od pohledu vypadat honosně. 

Oblíbené jsou tak křišťálové kousky s broušenými motivy. Mohou se však používat i vysoké sklenice s uzavřeným hrdlem a čistým hladkým sklem. Vše podle vkusu. Někdo používá také sklenice na bílé víno.

Objevte sklenice na prosecco online

Sklenice na prosecco od známých značek najdete na Westwing. Sklenice jsou nejen krásně vybroušeny, ale mohou mít i ozdobný proužek či jejich sklo může být obarveno. Vyberte si své sklenice na šampaňské, sekt nebo skleničky prosecco i vy a potěšte sebe i své hosty. Samozřejmostí je vrácení zdarma do 100 dnů od nákupu, třeba v případě, že vám nebude padnout do ruky.