Hledat

Police a poličky

Seřadit
94 Výrobků
Seřadit

Police a poličky: objevte moderní nástěnné police a poličky

Nástěnné police jsou jednou z mnoha možností, jak efektivně využít prostor vašeho bytu k uložení potřebných věcí či vystavení dekorací nebo svátečního aranžmá. Napadlo vás ale někdy brát jako dekorační předmět samotnou poličku? Moderní a designové police a poličky, které na vás čekají v internetovém obchodě Westwing totiž, kromě své praktické funkční úlohy, také dokáží zútulnit váš byt a dodat mu nádech jedinečnosti.

Designové police a poličky na zeď na Westwing

Rozhodli jste se, že je načase, abyste do interiéru svého bytu zakomponovali další úložné prostory, ale nejste si jisti, jaký typ nástěnného úložiště zvolit? Navštivte webové stránky internetového obchodu Westwing a nechte se inspirovat rozsáhlou nabídkou, kterou pro vás v kategorii polic a poliček máme. Máme pro vás pár tipů, podle kterých si můžete svou novou poličku vybrat.

 • Velikost
 • Abyste si na stránkách Westwing mohli vybrat tu správnou velikost nové police do vašeho bytu, nemusíte udělat nic víc, než si doma přeměřit prostor, kam byste ji rádi umístili. Díky našemu sofistikovanému způsobu filtrování výrobků totiž stačí jen zadat preferované rozpětí velikostí a vyfiltrovat si pouze police a poličky, které vás skutečně zajímají.

 • Materiál
 • Že správná polička musí být jen ze dřeva? To už dávno není pravda. V nabídce našich polic, poliček a nástěnných regálů najdete mnoho výrobků, jejichž designové zpracování pozvedne charakter vašeho interiéru. Pokud se vám dřevo a kov zdá jako retro nebo se vám do interiéru jednoduše nehodí, můžete si u nás vybírat z materiálů jako je mramor, ratan, kámen, kůže nebo třeba mořská tráva.

 • Design a styl
 • Ať už je vaším favoritem mramorová police s postranními kovovými rameny, klasická dřevěná polička na zeď ve skandinávském stylu nebo boho proutěný nástěnný regál, nemusíte se obávat, že byste si u nás nevybrali.

 • Umístění v interiéru
 • Police na zeď jsou geniálním řešením pro všechny byty, jejichž obyvatelé potřebují mít k dispozici dostatek úložného prostoru, ale nechtějí interiér zahltit mohutným nábytkem. Na rozdíl od komod či skříní totiž poličky působí nenápadně a vzdušně. Je tedy možné je umístit kamkoliv, kde máte na stěně volné místo. Od předsíně po kuchyň.

  Jak si správně vybrat poličky online

  Pokud je váš byt jedním z těch rozlohově menších a nemáte v něm tolik úložného místa, kolik byste si představovali, poličky na zeď jsou ideálním řešením přesně pro vás. V místech, kde má police pouze praktickou úlohu, jako třeba v komoře, v dílně či garáži, vám bohatě postačí zvolit klasickou obyčejnou polici, tedy vlastně pouhé prkno přivrtané ke zdi za pomoci hmoždinek a vrutů. Chystáte-li se ale polici umístit například do obývacího pokoje či jiného obytného rostoru vašeho bytu nebo domu, Vyberte si na Westwing některý z originálních a designově zajímavějších modelů.

  V potaz je potřeba brát také předpokládanou zátěž, které budete polici vystavovat. Podle toho se totiž bude odvíjet nejen materiál, z něhož má být daná police vyrobená, ale také to, jakou má mít nosnost a jakým způsobem ji bude nutné do zdi ukotvit. Například nástěnný regál z bambusu, na který plánujete umístit plánovací kalendář, aroma difuzér, nějaký dekorativní předmět nebo maximálně malou pokojovou rostlinu, zřejmě nebude potřebovat žádné speciální ukotvení. Je ale pravděpodobné, že masivní police na knihy bude ke zdi nutné přidělat například zátěžovou konzolí či velkým úhelníkem.

  Toužíte-li po tom vybavit svůj byt okouzlujícím a originálním nábytkem, dekoracemi a bytovými doplňky, které pocházejí z dílen světově proslulých značek, je obchod Westwing tím pravým místem pro vás. Užijte si nakupování polic a poliček z pohodlí domova, stejně jako bezplatné expresní doručení objednávky až k vašim dveřím.