Hledat

Policové regály

Seřadit
97 Výrobků
Seřadit

Policový regál

Také máte doma nějaký zastrčený prostor, kam se žádný obvyklý nábytek nevejde? Poohlédněte se po policovém regálu. Jde o flexibilní kus nábytku, který je ideální do všech místností, kam potřebujete něco umístit, ale konvenční police by byly příliš rozměrné. V poslední době je policový regál velmi populární a zároveň užitečný zejména v koupelně.

Navštivte Westwing a ponořte se do světa plného exkluzivního stylu a designu. Staňte se členem ještě dnes a získejte slevu až 70% na úžasný nábytek a designové kousky. I v případě policových regálů je z čeho vybírat. Začínejte každý den s několika našimi tématickými prodejními akcemi na unikátní řady produktů ve stylu, který si vyberete od našich odborníků.

Policový regál – praktický v každé místnosti

Policový regál je velmi jednoduchý a zároveň nedoceněný kus nábytku. Jak již napovídá jeho název, jde o police, které vypadají v podstatě jako žebřík. V každé místnosti se hodí k jinému účelu:

  • Koupelny: regál, který má na každém patře různě velké police je velmi praktický. Ve velkém prostoru mohou být ručníky, na jiných patrech pak parfémy, laky na nehty, make-upy, krémy, různé lahvičky apod. Tento kus nábytku může být velmi praktický i pro sušení ručníků.
  • Obývací pokoje: knihy budou na policovém regálu vypadat opravdu krásně a rostliny či dekorace jim dodají optimistický nádech. Náležitě uspořádány budou dobře vypadat i časopisy nebo DVD.
  • Ložnice: i zde můžete regál použít na knihy a rostliny. Hodí se i na zavěšení oblečení, takže vše zůstane krásně vyžehlené a ihned připravené k nošení.
  • Dětský pokoj: regál s boxy v různých velikostech a barvách pojme mnoho dětských hraček, oblečení nebo plen.

Policový regál jako dekorace

Regál nemusí být nutně užitečný, může jednoduše sloužit jako dekorace ověšený krásnými tkaninami nebo natřený pestrými barvami. V ložnici na něj můžete naaranžovat svíčky pro navození romantické atmosféry. Své místo na něm může mít i vonné potpourri v misce či ušlechtilá socha, které na regálu vynikne její dokonalá postava. Co si na svůj nový policový regál položíte vy?