Hledat

Hrnky na kávu

174 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost

Hrnky na kávu: objevte hrnek na kávu pro vaše pohodové ráno

Víte, jaký nápoj je životabudičem mnoha lidí? Není to ani živá voda, ani pivo, ale právě hrnek lahodné kávy. Bez tohoto černého zlata si spousta z nás ani nedokáže představit den. Pijeme ji ihned po ránu, po obědě k dezertu a někteří i těsně před spaním. Podoby tohoto teplého nápoje  jsou různé. Známe espresso, cappuccino, latté, ledovou kávu, frappé, frenchpress a mnoho dalších. Vždy jde však o kávu a o přidané mléko nebo vodu. Liší se tedy svou silou kofeinu a množstvím. Právě proto je dobré mít doma v polici několik velikostí hrnků na kávu a také několik kuchyňských spotřebičů. Díky tomu si můžete připravit zrovna to, na co je chuť nebo co tělo aktuálně potřebuje.

Nakupujte originální hrnky na kávu na Westwing

Káva je velmi populární v Itálii, Brazílii, Kolumbii, Indonésii, Vietnamu, tedy v hlavních destinacích pěstování kávy. Není však divu, že svou popularitu získala po celém světě. Káva umí povzbudit tělo i mysl. Kofeiny, který je v ní obsažen je jako palivo pro auto. Podle jeho množství se pak káva různě nazývá. Pro nejsilnější espresso se používají malinké originální hrnky na kávu, při kterých vás to nutí zvednout malíček ruky, tak jak je to vidění v reklamních spotech. I na webu Westwing jsou k dostání v mnoha zajímavých dekorech a tvarech. A pak už se hrnek na kávu jen zvětšuje, stejně jako se zvětšuje porce kávy. Jsou lidé, co vypijí dvě porce, ale jsou i tací co nepijí vlastně nic jiného.

Objevte luxusní hrnky na kávu, které vás potěší svým designem a také vás hned po ránu dobře naladí a pomůžou vám se probudit. Je příjemné vychutnat si kávu z keramiky, která má styl. Vyberte si i vy svůj kousek na Westwing z produktů té nejvyšší kvality.