Hledat

Šálky na espresso

24 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost

Šálky na espresso: Objevte originální šálek na espresso

Stejně jako ve světě, tak i v Česku má příprava kávy nebo čaje dlouhou tradici. Kávě popřípadě espressu jsou ale našinci přeci jen nakloněni o něco více. Průzkumy dlouhodobě ukazují, že téměř polovina dospělých Čechů si relax nad voňavou kávou dopřává hned několikrát denně.

Patříte mezi ne? Díky sortimentu Westwing si teď z pití tohoto lahodného nápoje můžete udělat ještě příjemnější prožitek. Postarají se o to naše designové šálky na espresso. Kromě chuťových a čichových smyslů jimi totiž potěšíte i oko.  

Nakupujte designové šálky na espresso na Westwing

V nabídce Westwing objevíte originální šálky na espresso v různých podobách vyrobené ze skla, hlíny, klasického i ecru porcelánu, kameniny nebo keramiky. Radost si tak můžete udělat kupříkladu ručně dělanými retro hrnky na kávu v sadě po více kusech nebo luxusním kameninovým šálkem s nerovnoměrným okrajem a povrchem v blýskavé zlaté barvě. Mezi nejoblíbenějšími kousky narazíte i na šálek z transparentního skla bez ucha, v němž vypadá káva skutečně působivě.  

Spokojeni ale budete i s naší nabídkou dalších propriet potřebných k přípravě a servírování nápojů. Máme pro vás designové konvičky i hrnky na čaj, ručně zdobené cukřenky, mléčenky i celé sady značkového nádobí. 

Jak má vypadat správný šálek na espresso?

Espresso je králem mezi nápoji připravovanými z kávy. A proto si zaslouží být podáváno se vší parádou.

Samotná příprava espressa je tak trochu uměním, které vyžaduje určitou teplotu vody, množství a kvalitu kávy, tlak kávovaru a další nezbytnosti. I šálek na espresso by proto měl být takovým malým uměleckým dílem. Velikost, barva i vzhled šálku a podšálku závisí plně na vašich preferencích.  

Inspirovat se můžete nechat třeba u nás ve Westwing, kde na vás za příjemné ceny čekají originální designové kousky té nejvyšší kvality, které vám bude závidět každá návštěva, které v nich lahodné espresso naservírujete.

Pořiďte si originální šálky na espresso z Westwing a užijte si svou chvilku s kávou stylově, jako v té nejluxusnější kavárně. Nově zaregistrovaným zákazníkům navíc přinášíme příjemnou slevu na první nákup v hodnotě 300 Kč. Objednávky v minimální hodnotě 800 Kč pak u nás mají zcela bezplatnou dopravu.