Hledat

Šálky a podšálky na espresso

Seřadit
29 Výrobků
Seřadit

Šálky na espresso: Objevte originální šálek na espresso

Stejně jako ve světě, tak i v Česku má příprava kávy nebo čaje dlouhou tradici. Kávě popřípadě espressu jsou ale našinci přeci jen nakloněni o něco více. Průzkumy dlouhodobě ukazují, že téměř polovina dospělých Čechů si relax nad voňavou kávou dopřává hned několikrát denně.

Patříte mezi ne? Díky sortimentu Westwing si teď z pití tohoto lahodného nápoje můžete udělat ještě příjemnější prožitek. Postarají se o to naše designové šálky na espresso. Kromě chuťových a čichových smyslů jimi totiž potěšíte i oko.  

Nakupujte designové šálky na espresso na Westwing

V nabídce Westwing objevíte originální šálky na espresso v různých podobách vyrobené ze skla, hlíny, klasického i ecru porcelánu, kameniny nebo keramiky. Radost si tak můžete udělat kupříkladu ručně dělanými retro hrnky na kávu v sadě po více kusech nebo luxusním kameninovým šálkem s nerovnoměrným okrajem a povrchem v blýskavé zlaté barvě. Mezi nejoblíbenějšími kousky narazíte i na šálek z transparentního skla bez ucha, v němž vypadá káva skutečně působivě.  

Spokojeni ale budete i s naší nabídkou dalších propriet potřebných k přípravě a servírování nápojů. Máme pro vás designové konvičky i hrnky na čaj, ručně zdobené cukřenky, mléčenky i celé sady značkového nádobí. 

Krásný šálek na espresso je vždy dobrá volba

Šálky na kávu jsou k dispozici v mnoha provedeních. Jsou z porcelánu, skla nebo keramiky a každý materiál má své výhody. Pro přehlednost jsme pro vás ve zkratce vybrali ty nejdůležitější a nejpůvabnější.

  • Porcelán: zkombinujeme šálek, porcelán a bílou barvu jako stylové barevné schéma pro příští domácí posezení u šálku dobré kávy. Šálek na espresso v bílé barvě, bíle vzorovaný nebo ve stejné barvě z porcelánu zachová u horké kávy její plnou vůni a jako přírodní zásobník tepla udržuje nápoj horký. Navíc je materiál robustní a odolný.
  • Sklo: stylově a s vysokou kvalitou se prezentují krásné šálky na espresso ze skla. Toto nádobí se hodí pro všechny styly a můžete je použít pro každou příležitost. Mnohé modely jsou nyní v provedení termo, a tak se nejen zlepšil design, ale káva vydrží i déle teplá!
  • Keramika: to je evergreen – krásné hrnečky na espresso z keramiky vynikají vedle hezkého vzhledu a robustního materiálu i krásně propracovanými detaily. Pořiďte si domů tyto skvosty na stylové dámské dýchánky.

Náš tip: Zvláště příjemně působí krásné šálky na espresso, když si je vystavíte po použití do vitríny v obývacím pokoji nebo v jídelně.

Jak má vypadat správný šálek na espresso?

Espresso je králem mezi nápoji připravovanými z kávy. A proto si zaslouží být podáváno se vší parádou.

Samotná příprava espressa je tak trochu uměním, které vyžaduje určitou teplotu vody, množství a kvalitu kávy, tlak kávovaru a další nezbytnosti. I šálek na espresso by proto měl být takovým malým uměleckým dílem. Velikost, barva i vzhled šálku a podšálku závisí plně na vašich preferencích.  

Inspirovat se můžete nechat třeba u nás ve Westwing, kde na vás za příjemné ceny čekají originální designové kousky té nejvyšší kvality, které vám bude závidět každá návštěva, které v nich lahodné espresso naservírujete.

Pořiďte si originální šálky na espresso z Westwing a užijte si svou chvilku s kávou stylově, jako v té nejluxusnější kavárně. Nově zaregistrovaným zákazníkům navíc přinášíme příjemnou slevu na první nákup v hodnotě 300 Kč. Objednávky v minimální hodnotě 800 Kč pak u nás mají zcela bezplatnou dopravu.