Hledat

Kancelářské stoly

Seřadit
47 Výrobků
Seřadit

Kancelářské a psací stoly: stylové kancelářské stoly pro váš domov nebo kancelář

Pracujete z domova, protože máte nařízený home office nebo máte jednoduše daleko více práce, než jste schopni zvládnout v rámci pracovní doby? Býváte často v zaměstnání do noci a dáváte svou veškerou energii do projektu, na kterém aktuálně pracujete? Pak jistě víte, že aby byla tato činnost úspěšná, a ne předem odsouzená, je nutné mít odpovídající pracovní místo. Tím se myslí nejen kancelář nebo pracovní prostor, ale především jeho dominanta. Tou je pracovní psací stůl.

Objevte moderní design kancelářských a psacích stolů na Westwing

Psací stůl nesmí chybět v žádné kanceláři. Ať už domácí nebo v té klasické pracovní. Tento kus nábytku však najdeme i v dětském pokoji nebo v nevyužitém koutě chodby. Je to skvělý prostor na učení, psaní úkolů, šití, tvoření všeho druhu a vypracování důležitého úkolu.

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro koupi tohoto nábytku, ať už domů nebo do kanceláře, měli byste dobře vybírat. Promyslete, co vše chcete na daném stole provádět. Jaký rozměr desky je dostačující na veškeré aktivity? Je jasné, že žák první třídy asi potřebuje něco jiného než vysokoškolský student. Stůl by však měl být stabilní, u mladších dětí i výškově nastavitelný a bezúdržbový. Stačí setřít a je hotovo.

Takové rohové psací stoly jsou ideální do pokojů a prostor, kde není moc na výběr nebo místa, kam jej umístit. Nevyužitý kout tak může dobře posloužit. Tyto stoly bývají zároveň určené i na počítač. Naštěstí se dnes už opouští od stolních počítačů a preferují se notebooky, které nepotřebují tolik prostoru a je jednodušší je uklidit a odstranit z dosahu. Nepřekáží tolik.

  • Různé velikosti: Umožňují vybrat takový kancelářský stůl, který se vejde do požadovaného prostoru.
  • Různé materiály: Díky dekoru jej krásně zakomponujete do každého interiéru.
  • Barvy a design: Výběr vzhledu je důležitý. Stůl musí ladit se zbytkem vybavení. Pokud máte v pokoji nábytek tmavé barvy, držte se toho i u stolu.
  • U Westwing jde především o kvalitu.Při nákupu máte vždy jistotu velmi kvalitního zpracování a skutečně precizního výrobku. Sami se můžete přesvědčit na e-shopu, kde je celá škála modelů kancelářských stolů.

    Jak správně vybrat psací stůl online?

    Promyslete si prostor, do kterého budete stůl umísťovat a na základě toho vyberte velikost. Ta musí být přívětivá, že bude stačit na veškerou práci, ale zároveň i nezasahovat příliš do prostoru. Poté si vyberte design, který bude ladit do vámi zvoleného stylu interiéru. Vezměte také v potaz fakt, komu je stůl určen. Bude se u něj střídat více lidí nebo je to čistě pro děti na učení? Pak možná oceníte funkci jako naklápění, výškové nastavení apod.

    Dbáme na kvalitu, ale i na rychlé doručení. Nechceme naše zákazníky nechat dlouho čekat. Chceme, aby i váš domov byl krásný a funkční. Navíc zajišťujeme dopravu zdarma u zásilek nad 800 Kč. Vybírejte si nábytek prestižních světových značek na Westwing a váš domov bude poté zářit!