Hledat

Úložné boxy

Seřadit
117 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Úložné boxy: Nakupujte úložný box pro váš domov

Pěkný domov, je uklizený domov. Vše má své místo a na pohled je vše příjemné. Nikde nic nepřetéká, nevisí. Díky uspořádání vše lépe najdete a život bude jednodušší.

Pokud chcete věci ochránit a mít možnost je užívat několik let bez jejich poškození, musíte se k nich chovat hezky. 

Takže doplňky a šperky nehodíte jen tak do zásuvky, ale uložíte je do úložného boxu s víkem a nebo do úložné krabice, než je mít rozházené po polici a v zásuvce.

Věci jsou schované, nepráší se na ně, nic je nemůže poškrábat a vždy je najdete. Krabice všech rozměrů a plastové boxy vám pomohou mít uklizený domov. 

Do boxů můžete dát cokoliv. Jsou jak neprůhledné, textilní či plastové, ale i průhledné. Záleží jen na vás, zda chcete obsah vidět.

Objevte naše designové úložné boxy

 • Náušnice, prstýnky a náramky je lepší uschovat do ozdobné krabičky zvané šperkovnice.
 • Dětský pokoj naopak snadno uklidíte, pokud autíčka a panenky natlačíte do košů a boxů na hračky. I ratolestem se bude snáze uklízet.
 • Ukládejte jen věci, které mají smysl. Využijte celý prostor krabice či košíku. Je nesmysl do boxu vložit dvě autíčko a jednu knihu. Lepší je tedy do krabic ukládat menší věci, které by jinak byly po celém domě.
 • Nakupujte úložný box s víkem na Westwing

  Ve Westwing víme, jak jsou pro vás některé věci důležité. I proto máme k dispozici úložný box s víkem, pro lepší úschovu vašich vzpomínek či suvenýrů z cest. 

  Skladování je tématem tématem dnešní doby. Nejen že všichni třídí skříně a snaží se mít vzdušné bydlení, ale více než jindy se lidé zaměřují na správné uložení věcí.

  I vy jste jistě slyšeli o Kondo stylu. A k němu je třeba mnoho krabiček, dóz, boxů a košů. Vše by mělo mít své místo.

  Při výběru toho správného skladovacího prostoru myslete na to, co v něm bude. Jedná se o tenké věci typu papír, časopis apod?

  Pak postačí stojany na noviny. Na potraviny se naopak hodí skládací box. A u potravin přemýšlejte o dózách.

  Podle místnosti vyberte materiál. Pokud se jedná o vlhké prostředí nebo musí být o něco pevnější než jinde, volte plast. Odolává vlhko, snese tvrdší zacházení a má velkou životnost. 

  V případě textilu jde spíše o designový prvek. Vypadá to zkrátka pěkně. Proto se textilní krabice objevují ve skříních a na policích.

  Využijte úložných boxů s víky. Můžete je na sebe stohovat, což vám vyřeší prostor s prostorem.

  Jak vybrat správný úložný box online?

  Materiál a barvu vybírejte dle toho, kde bude krabice stát a co v ní bude uloženo.

  Úložné boxy pod postel oceníte, pokud bojujete s nedostatkem místa.

  Máte mnoho sezónního oblečení nebo skladujete poděděné kousky pro své děti? Místo pytlů je hezky poskládejte do úložných boxů na oblečení.

  Koše a tašky lze používat na špinavé prádlo, pro skladování ručníků v koupelně, může sloužit jako ozdobný obal květináče nebo na drobnosti typu klíče, peněženka, mobil.

  Za to šperkovnice a dózy využijete ještě na drobnější předměty. Krásné skleněné dózy naplňte tekutinou, korálky nebo pískem a máte originální dekoraci.

  Pěkný domov je ten, kde se cítíte dobře. Jedná o pohledovou čistotu. Takže uklizené police, přehlednost v zásuvkách. Dejte svým věcem řád a chraňte je před vlhkem nebo i slunečním svitem prostřednictvím našich úložných boxů. 

  Westwing je oblíben hlavně pro svůj široký výběr designových kousků světových značek. Jedná se tedy o velmi kvalitní věci s dlouhou životností.

  Inspirujte se na našem webu. Pomocí Westwing si vybudujte doma krásný domov!