Hledat

Šperkovnice a stojany na šperky

Seřadit
66 Výrobků
Seřadit

Šperkovnice a stojany na šperky: vhodné pro úschovu vašich šperků

Téměř každá žena potřebuje svoje cennost v podobě prstýnků, náušnic, náhrdelníků a náramků uschovat do své malé truhličky. Je to vlastně taková truhla s poklady, která nikdy neomrzí. Mohou v ní být jak nejnovější skvosty, tak i cenné přívěsky děděné po předcích. Takové věci musí být pečlivě chráněny něčím, jako je šperkovnice, která je nejen kvalitní, ale odráží také krásu toho, co je v ní.

Westwing se specializuje na nejnovější trendy v oblasti nábytku a bytových doplňků. Šperkovnice však v jeho výběru nesmí chybět. Vyberte si ji přesně podle toho, jaká vám padne do oka. Zvolte takovou, která bude zároveň krášlit váš interiér stejně tak, jako šperky doplňují vaši osobnost.

Jak bude vaše šperkovnice velká?

Nejen na tom, kolik šperků máte, záleží. Je to však jedna z hlavních otázek při jejím výběru. Podle toho dobře odhadnete, jakou velikost šperkovnice potřebujete. Existují úplně malinké krabičky, do kterých si dámy vkládají své nejkrásnější kousky. Můžete ale vybírat i mezi takovými, které jsou opravdu velké a vejde se tam zaručeně veškeré vaše zkrášlující bohatství.

Objevte stojan na šperky a šperkovnici na Westwing

Internetový obchod Westwing vám učaruje takřka nekonečnou nabídkou sortimentu originálního a designového nábytku, interiérových doplňků a bytových dekorací. Z našich šperkovnic, stojanů na šperky a nádherných dóz si tak můžete vybrat na základě:

V jakém bude stylu vaše šperkovnice?

Pokud máte svůj styl, ve kterém si pořizujete jednotlivé náušnice, náramky, prsteny a ostatní šperky, můžete si pořídit šperkovnici, která k nim bude vizuálně ladit. Většinou se však tyto úschovny na poklady vybírají podle toho, zda dobře zapadnou do vašeho interiéru.

Můžete tak vybírat mezi dřevěnými truhličkami ve venkovském nebo shabby chic stylu, nebo krabičkami ověnčenými napodobeninou drahých kamenů. Ale klidně vybírejte i jen podle vaší osobnosti, na interiér hledět vůbec nemusíte. Zajímavé jsou jistě také plechové truhličky nebo šperkovnice s tančící baletkou. Myslete vždy na to, že šperkovnici používáte ve speciální chvíli, kdy chcete být krásná.

Šperkovnice a stojany na šperky - krásné a praktické

Šperkovnice může odrážet krásu vašich pokladů, avšak musí být uvnitř prakticky uspořádaná. Není nic horšího, než když se vám zamotávají stříbrné náramky do zlatých řetízků apod. Nejen, že se při jejich rozmotávání často leckdy člověk rozčílí, ale zároveň může dojít i k tragédii v podobě přetrhnutého nebo jinak poškozeného šperku.
Vyberte si šperkovnici, která bude mít vnitřní prostor rozdělen na několik menších sekcí a vy tak budete moci vytvořit samostatnou sekci pro náramky, pro náušnice, pro prsteny, pro řetízky a třeba i pro korále z perel. Není nad to, když máte i v krásných věcech pořádek.

Několik důvodů, proč je dobré mít šperkovnice na náušnice či řetízky z Westwing

Krabičky na šperky můžete využít nejen k ukládání prstenů, náušnic, náramků a dalších šperků, ale třeba i na kosmetiku, doplňky či jiné drobnosti, které je dobré mít po ruce. Pořídíte- i si navíc šperkovnici se zrcadlem, můžete ji používat také například jako improvizovaný toaletní stolek v ložnici. Zapomínat nesmíme ani na to, že díky úschově našich milovaných šperků ve šperkovnici dokážeme zabránit nejen jejich ztrátě, ale také jejich poškození. Ozdobná dóza, ale i šperkovnice na náušnice jsou zároveň vhodným dárkem pro maminku, manželku či kamarádku k jakékoliv příležitosti.

Internetový obchod Westwing vám nabízí širokou nabídku stylových výrobků ze sortimentu skladování. Ať už toužíte po šperkovnici, zaujaly vás úložné dózy nebo třeba stojan na šperky, u nás naleznete nejen perfektní kvalitu a dokonalý design zaručený světově proslulými značkami, ale také profesionální a přátelský přístup, rychlé odeslání zásilky a sto dní dlouhou lhůtu na vrácení zboží. Pokud vaše objednávka přesáhne částku 800 Kč, přichystali jsme si pro vás i bezplatnou dopravu vašeho zboží až k vám domů. Nakupování z pohodlí domova se u Westwing jednoduše vyplácí. Přijďte se k nám inspirovat, udělat si radost po náročném dni nebo koupit dárek blízkému člověku.