Hledat

Nábytek do obývacího pokoje

Seřadit
2424 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Nábytek do obývacího pokoje: objevte moderní nábytek do obývacího pokoje

V jakém pokoji se celá rodina sejdete nejčastěji? Kde odvedete návštěvu a trávíte volný čas? Ano, hlavní místností v domě je obývací pokoj. Je to místo setkání, odpočinku a společného trávení času. Měl by být pohodlný pro celou rodinu a vytvářet podmínky k sledování televize, hraní her i komunikaci s přáteli. Jak zařídit perfektní obývací pokoj se dozvíte na Westwing.

Nakupujte nábytek do obyváku online

Obývací pokoj většinou zařizujete v určitém duchu. Jsou oblíbené různé styly: Obývací pokoj ve skandinávském stylu, industriálním, boho, venkovském či rustikálním. K tomu však potřebujete vhodné vybavení v podobě nábytku, dekorací, osvětlení a bytového textilu, které máme u nás k dispozici.

Objevte inspiraci pro Váš obývací pokoj na Westwing

Na Westwing najdete mnoho pohovek, křesel nebo konzolových stolků, komod a polic. Vybírejte dle svého vkusu. Najdete zde i inspiraci k tomu, jak lze daný nábytek v místnosti instalovat. Třeba jak spojit obývací pokoj s kuchyní inspirace v použitém vybavení.

 • Nábytek od předních značek a renomovaných návrhářů je známkou kvality. Opracování, materiál a funkčnost jsou vždy na prvním místě.
 • Obývací sestavy, sedací soupravy a konzolové stolky v jednotném stylu? Na Westwing žádný problém. Pestrá nabídka vybavení i dekorací.
 • Kožené sedací soupravy využijte v obývacím pokoji industriálního stylu, květinové motivy naopak v rustikálním stylu. Každý styl má svá specifika.
 • Tipy, jak zařídit obývací pokoj online

  Obývací pokoj je v podstatě konferenčním pokojem. Měl by tedy poskytovat místo k ležení i sezení. Jednou se tam díváte na televizi a vzápětí vítáte hosty na oslavu. Co tedy nesmí chybět v obývacím pokoji a jak zajistit, aby reprezentoval vás domov.

 • V prvé řadě si zvolte rozmístění nábytku. Kde bude viset televize? Rozhodně mimo dosah slunečního svitu. Vše by se tam odráželo a vy byste neměli z filmu ten správný požitek. Většinou se tedy sedací souprava staví naproti televize, ale kolmo k oknu. Rozmístění nábytku volte i podle rozměrů pokoje.
 • Určete si styl. Máte rádi raději jednoduchý skandinávský styl obývacího pokoje nebo se rádi vracíte v čase a retro obývací pokoj je to pravé pro vás?
 • Vyberte si barevnou škálu. Do obývacího pokoje se barev bát nemusíte. Ale i zde platí, že všeho moc škodí. Zvolte si tedy jednu hlavní a maximálně dvě přidružené.
 • Samotné vybavení, tedy nábytek, dekorace, textil apod. Vybírejte tak, aby k sobě seděli a hlavně, aby se pohodlně vešli do místnosti. Je nesmysl do středu ustavit obrovskou pohovku, když kolem ní pak nedáte nic jiného. A naopak. Máte-li velký pokoj, nenechte jeho střed ležet ladem, protože obestavíte okolní zdi.
 • Pamatujte i na dostatečné osvětlení pokoje. Jedno ústřední osvětlení a pak doplňkové. Měli byste mít možnost rozsvítit tolik světla kolik potřebujete. Lampičky a svíčky krásně dotváří atmosféru. A i další dekorace v podobě květin, dek a polštářů navodí útulnost.
 • Nakupování na Westwing je příjemné z mnoha důvodů:

 • Je zde mnoho inspirace a rad.
 • Možnost vrácení zdarma do 100 dní se vyplatí, pokud třeba zvolíte špatný rozměr konferenčního stolku.
 • Rychlé doručení a doprava zdarma u nákupu nad 800 Kč jsou příjemným bonusem.
 • Krásný nábytek, designové dekorace do obývacího pokoje naleznete na Westwing.