Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!
test
test

Dekorace

Nápady na dekorace nejsou vyhrazeny pouze zkušeným nadšencům interiérového designu, každý se může nechat unést při výběru dekorací na Vánoce, Velikonoce, svatbu nebo výzdobu květin. Vyměňte krásné bytové doplňky nejen během svátků – střídání ročních období je perfektní příležitost pro sezónní osvěžení interiéru.

Svatba je pravděpodobně jedním z nejdůležitějších dnů v životě zamilovaných. Připravujete to v klasickém a elegantním stylu? Nebo možná vsadíte na překvapivý boho styl? Připravte se na svůj výjimečný den procházením nápadů na stůl a výzdobu svatebního stolu Westwing.

Každý milovník interiérového designu ví, že dekorace jsou klíčovým prvkem stylových prostor. Dodávají pokojům jedinečnou atmosféru! Kromě článků o uspořádání bytu, naši odborníci připravili kolekci jednoduchých nápadů, které si můžete udělat sami v pohodlí domova.

Chcete vědět, která barva nejlépe funguje s červenou? Který styl interiéru se nejlépe hodí k modré? Nebo možná chcete kombinovat svou oblíbenou barvu s nábytkem podle vašeho výběru? Podívejte se na naše dekorace v naší kategorii. Zde najdete vše, co potřebujete vědět, abyste si vybrali perfektní barvu svého pokoje. Naši odborníci vám jistě odpověděli na výše uvedené otázky!

Koupili jste si byt a již jste se rozhodli pro konkrétní styl, kterým byste chtěli vyzdobit svůj interiér? Díky elegantním dekoracím vybraným společností Westwing si můžete vybrat ty nejlepší doplňky pro váš interiér pouhým kliknutím.

test
Vánoční dekorace

Lepí se staré rány, odpouští se. Vánoční čas si proto zaslouží, aby byl i váš domov správně naladěn a vyzdoben. Nezapomeňte tedy na skvělé, originální a trefné vánoční dekorace. Ty promění každou tabuli ve slavnostní a pomohou navodit tu pravou vánoční náladu.