Tipy a návody
Tipy a návody

Tipy a návody

“Všude dobře, doma nejlépe”. Podle nás neexistuje lepší shrnutí našich pocitů! Doma je koneckonců naše oáza, kde si po práci odpočineme, načerpáme nové síly během víkendu a budeme se dělit o čas se svými nejbližšími.

Nápady na dárky přijdou vhod během celého roku. Vánoce, Valentýn, narození dítěte, první den v nové práci či svatba je jen pár příležitostí, kdy pro své blízké vybíráme dar. Přinášíme vám proto nápady na dárky vhodné pro každou příležitost a pro všechny věkové kategorie.

Blíží se Valentýn? Vyberte ten nejlepší dárek na Valentýna nebo dárek na Valentýna pro muže

Dárky pro ženy

Dárky pro ženy by neměly být jen povinností, měly by být i zábavou. Úsměv na tváři ženy, když dostane něco milé, po čem déle toužila nebo tajně obdivovala, se odrazí na teple vašeho domova.

Zda je to valentýnský dárek pro ženu , dárek pro nejlepší kamarádku , dárek pro sestru nebo dárek pro maminku, u nás nádete inspirativní tipy na dárky pro ženy na každou příležitost.

Vybrat dárky ke dni Matek také není snadným úkolem. V tento den chceme přece té naší mamince poděkovat za všechno! Pokud pokud právě hledáte tip na dárek pro babičku , jste na správné adrese. Objevte několik našich doporučení na překvapení pro vaše blízké vhodné pro každou příležitost. Můžete také překvapit dárkem pro učitelku ve školce, kde se nachází vaše milované dítě, kde se něho pěkně starají.

Dárky pro muže

Ať už jde o narozeniny, Vánoce nebo výročí – dárky pro muže mohou být skutečnou výzvou a příležitostí je dost. Bez ohledu na to, zda má být dárek pro muže osobní, sváteční nebo romantický – výběr toho pravého daru je věc, která některým lidem v noci nedá spát.

Proto vám nabízíme seznam tipů a inspirací na dárky pro muže pro různé příležitosti.

Nápady na čištění

Domov je místo, kam se rádi vracíme. Je to místo, kde jste svobodní, kde se schází celá rodina a trávíte zde čas s přáteli. Pokud chcete, aby bylo útulno a příjemně, musí v něm být jako v klícce. Nikdo se nechce procházet po drobkách, v koupelně se dívat na zaschlé kapky vody a v kuchyni sahat na mastné nádobí a police. Domov je nutné čas od času pořádně uklidit a čistit. Od prachu, pylu, drobných nečistot, vlasů, chlupů a zbytečných věcí. Také se musí kontrolovat uklizenost šatních skříní, zásuvek a komod.

Díky čistému domovu se budete cítit sebejistě a nebudete se obávat neočekávaných návštěv. Jak na správný úklid? Westwing vám poradí. Máme tipy a postupy na úklid jednotlivých místností, ale i ověřené rady jaké čistící prostředky jsou nejúčinnější.

Praktické tipy a nápady ve Westwing

Při zařizování bytu, hledání dárku nebo úklidu šatních skříní stojí za to vědět, jak na to. Naši odborníci proto připravili několik praktických rad, které sami otestovali:

Vytvořte si svůj vlastní malý koutek

Nejdůležitější prvky v bytě jsou pohovka, televizor a stůl. Lze však stojí za to si zařídit útulný koutek s pohodlným křeslem, polštářem a lampou, kde si můžete přečíst své oblíbené knihy nebo si jen tak odpočinout. Chcete-li ve svém obýváku vytvořit takový prostor, budou vám na to stačit regály nebo knihovna.

Klíčem je multifunkčnost

Knihovna je základním prvkem výzdoby každého milovníka knih. Ochrání vaše milované knihy před prachem, ale potěší i vaše hosty! Proto využijte naši radu a zvažte zakoupením skleněné knihovny – díky tomu bude vaše knižní sbírka vypadat hodnotnější.

Už žádný nepořádek mezi nejcennějšími suvenýry

Fotografie mají úžasnou schopnost posouvat nás v prostoru a čase. Díky nim se můžeme vrátit do minulosti nebo si vzpomenout na chuť první zmrzliny na dovolené. Proto se o své vzácné suvenýry dobře starejte! Ty nejdůležitější umístěte do rámů uprostřed stěny nebo na noční stolek u postele. Zarámované fotografie vytvářejí příjemný pocit, že jsou na bezpečném místě.

Mnoho tipů a nápadů na design interiéru nás vede přímo k nákupnímu vozíku, který pomůže uskutečnit naše nápady. Ale věřte svým instinktům a před nákupem se zamyslete, co je vaší prioritou a co od daného produktu očekáváte.

A nakonec, náš nejdůležitější tip: pocit pohodlí a bezpečí je prioritou každého interiérového designu. Naše tipy a nápady mají pouze informační charakter, ale nakonec se rozhodnete vy, co je pro vás nejdůležitější!

Tipy a návody

Dárky pro muže

Je velmi složitou nezáviděníhodnou činností. Vybrat dobrý dárek pro muže je skutečným oříškem. Muži většinou nic nechtějí nebo řeknou co je zrovna napadne. A u rozbalování je velké překvapení. Pánové neumí moc dobře své rozčarování z dárků skrývat a pak nastávají trapné situace. Zkuste se skutečně zamyslet nad tím, co by daného muže potěšilo a překvapilo.


Dárky pro ženy

Na Westwing vám poradíme, jaký dárek vybrat pro ni, ať už jde o vaši přítelkyni, kamarádku nebo ženu. Naše tipy a nápady vám pomohou koupit ten pravý dárek, který potěší a z vás udělají hrdinu dne. A vás to stojí jen čas k přečtení tohoto textu.Nápady na dárky

Už malé děti skáčou radostí, i když jde jen třeba o Kinder vajíčko. Dárek se dá nadělit k Vánocům, narozeninám nebo třeba k promocím. Každoročně jich každý člověk spoustu dostane. Pokud jste však nyní v roli, kdo dárek vymýšlí, vybírejte podle toho, komu je určen. Má toho druhého potěšit a něco přinést.

 


Plánování svatby od A do Z

I vy si přejete svatbu, která začíná úspěšným plánováním a končí pohádkovou svatbou nevěsty a ženicha. My vám pomůžeme s plánováním svatby od A do Z. Poradíme vám, kdy je třeba začít plánovat svatbu, doporučíme vám také místa a na co nezapomenout při plánování svatby.


Příprava párty

Slavit se však nemusí pouze narozeniny. Češi si vždy najdou důvod k cinkání skleniček. Blíží se významné výročí svatby nebo jste zrovna dokončili renovaci svého nového domu a chcete všechny pozvat na kolaudační večírek? I to je druh oslavy, kdy pozvete a hostíte svou rodinu. Přátelé a rodina se také schází u příležitosti narození dítěte, při povýšení nebo nějakého jiného úspěchu a životního milníku v rodině.


Svatební dary

Jaký svatební dar dát novomanželům nebo například na oslavu zlaté svatby? Máme pro vás tipy a nápady, které zaručeně udělají ohromnou radost ženichovi a nevěstě!