Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Dárky pro ženy

Obdarovat ženu můžete každý den. Jsou však příležitosti, které k tomu speciálně vybízejí. Může se jednat o narozeniny, Den žen nebo Den matek, promoce, svatbu, Vánoce. Pěkným dárkem ženě rozjasníte den. Je krásné vidět svou babičku, maminku, dceru nebo učitelku rozzářenou radostí, že si na ni někdo vzpomněl. I vy sami se budete hned cítit šťastněji až uvidíte tu radost z dárku.

Dárek pro nejlepší kamarádku

Nejlepší kamarádku potkáte jednou za život. Je proto nesmírně důležité ji dárkem ukázat, jak moc pro vás znamená a jak si ceníte vašeho vzájemného přátelství. I když ji znáte velmi dobře, i tak může pro vás být výběr značně obtížný. Dobře funguje, pokud ukážete, že je pro vás cenný společně strávený čas. Jak totiž všichni víme, v dospělosti již není tak jednoduché se sejít. Proto ji na plátno natisknou vaši společnou fotografii, vytvořte scrapbook z vašich vzájemných vzpomínek z dovolených. Můžete ji nadělit i něco, co má ráda. Může to být kurz akvarelu nebo permanentka do posilovny. Pokud si potrpí na zážitky, můžete spolu skočit padákem nebo si užít klidnou večeři ve vyhlášené restauraci.

Čím obdarovat manželku

Pokud vybíráte dárek pro ženu, měli byste si dát velmi záležet. Každým dárkem totiž prokazujete svou lásku, náklonost, důvěru, oddanost a prokazujete, jak moc dobře znáte svou drahou polovičku. Než tedy vyrazíte do obchodu, dobře si vše promyslete. Muži se často domnívají, že dárek musí kupovat v určité finanční hodnotě. Jinak není hoden. Opak je pravdou. Vaše manželka ocení každý dárek, který ji přinesete. A věřte, že poukaz do jejího oblíbeného obchodu, romantická procházka po lese zakončená piknikem při západu slunce anebo ručně pomalovaný hrnek, ze kterého ji ranní káva bude chutnat o to víc, ji skutečně potěší. V téhle kategorii se můžete dočíst, jak vybrat dárek pro přítelkyni, které uděláte neskutečnou radost

Nezapomeňte na dcery

I když se může zdát, že malé holčičky nic nechtějí, pokuste se je skutečně překvapit. Úsměv na tváři vám bude dobou odměnou pro trochu snahy. I malé holčičky většinou mají představu, co by chtěli k narozeninám. Většinou se jedná o hračku pro holky, tedy nová Barbie či kostým princezny. Ty starší ocení už i nějakou dětskou knihu, respektive knihu pro dívky.

Dárek na Den matek

Kdy jindy veřejně prokázat náklonost a lásku ke své matce než v Den matek. Většina dětí dává svým maminkám kytici. Což neříkáme, že je špatně. Ta jistě potěší. Ale bylo by fajn darovat něco osobitějšího. Třeba společný čas s vámi. Pokud už jste vyletěli z rodného hnízda, je to to nejcennější, co ji můžete dát. Takže ji vezměte na výlet nebo ji vezměte na den plný omlazujících a zkrášlujících procedur. Chcete přece jen mamince dát něco hmotného, co bude sloužit jako památka? Pak neurazíte pěknými hodinkami, šperkem nebo kabelkou. Jestliže se jedná o starší ročník, zajistěte ji doma teplo a pohodlí. Co třeba nové křeslo? Přečtete si pár originálních tipů, jak vybrat dárek ke Dni matek.

Jak vybrat skvělý dárek pro ženu – krok za krokem

  1. Nenechávejte nákup dárku na poslední chvíli. Zkuste si nápady průběžně zapisovat.
  2. Nechcete zapomenout na žádný svátek, významný den ani výročí? Nastavte si upozornění v mobilu.
  3. Sepište si seznam věcí, které vás napadnou, když si ženu představíte. Pak jednotlivé položky blíže projděte. Třeba vás to nakonec dovede k tomu, co skutečně koupit.
  4. Zeptejte se ostatních, kteří se ženou bydlí či tráví dosti času. Jestli neví, co by ji potěšilo.
  5. Dokonalý dárek bude ten, o kterém sní. Ten, který potřebuje nikdy nebudete tak emočně prožíván, jako totální překvapení.
  6. Vždy vybírejte dárek ženě a ne sobě.
  7. Vybraný dárek se pokuste plně užít se ženou. Ty totiž mají rády, pokud se o radost mohou s někým podělit.
  8. Neopomíjejte ručně vyráběné dárky.
  9. Zkuste ji vybrat dárek, který bude vkusně dekorovat její obydlí.
  10. Dárek vždy předávejte osobně. U ženy nikdy nezapomínejte i na kytici.

Dárek k narozeninám

Pokud chcete ženu potěšit, na jejím narozeninovém dárku si dejte skutečně záležet. Zkuste něco kreativního, originálního. Něco, co ukáže, že je součástí vašeho života. Můžete i sami něco vymyslet a vyrobit. Takovýto kreativní dárek je pro všechny, které nic nechtějí. Můžete ji napsat básničku, namalovat její portrét nebo vyrobit ze dřeva její anagram.

Dárek pro každou příležitost

Miluje vaše babičky, žena, sestra nebo třeba švagrová dávku překvapení? I ve chvílích, kdy není žádné konkrétní datum, a tedy příležitost, si nemusíte lámat hlavu a dárek ji stejně dejte. Věnovat čokoládu, květinu nebo zajímavou knihu můžete kdykoliv během roku. Tato trojice je také mimojiné oblíbená i u učitelek na konci roku.

Sestra a dárek pro ni

Pouto sourozenců je někdy prazvláštní. Někdy ani nemusíte moc přemýšlet a máte zcela konkrétní představu o tom, co se bude líbit. Určitě nepohrdne pěknou dekorací a dekorativními polštářky. Ocení jistě i pěkný rámeček se společnou fotografií, který ji vás bude neustále připomínat, kdykoliv se na něj podívá. Přečtete si pár jedinečných tipů, jak vybrat dárek sestře.

Dárek pro babičku

Babička je žena mnoha tváří a příběhů. Ale někdy může být náročné vymyslet, čím ji potěšit. Má už totiž vše potřebné. Nejlepší dárek starých lidí je čas strávený se svými vnoučaty a se svou rodinou. Proto vymyslete jednodenní program, který babička zvládne. Návštěva cukrárny a divadla, zoo nebo vymyslíte procházku s překvapením na konci v podobě pikniku. Přečtete si několik tipů, jak vybrat dárek pro babičku.

Zaregistrujte se na Westwing a získáte řadu výhod. Mnoho tipů, návodů a rad na různé dárky, ale i jak proměnit váš domov v luxusní útulné bydlení.