Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Vánoční dárky

Zima je pro mnoho lidí spojená s oslavou Vánoc. Sice už jsme léta nezažili ty pravé sněhově bílé Vánoce, ale i tak mají své téměř posvátné kouzlo. Je to čas, kdy se konečně místo podzimních plískanic dostává do popředí mráz, sníh, jinovatka a rampouchy. Zima je prostě kouzelná a pokud u toho můžeme navíc zdobit dům světélky, stromeček baňkami a péct cukroví, jsme skoro v pohádce. S tímto kouzelným časem se však kromě jiného váže i obdarování blízkých. A tím nemyslíme jen dárky pod stromečkem. Dárky se předávají i mezi přáteli nebo jím potěšíte někoho, s kým se u stromečku neuvidíte.

Dárek ke stříbrné svatbě

25 skvělých tipů: Jak vybrat vánoční dárky pro maminku

vanocni darky pro zeny

30 tipů: vánoční dárky pro ženy, které si opravdu zamilují

vanocni darky pro muze

30 tipů na vánoční dárky pro muže, které opravdu chtějí

jak zvládnout vánoční úklid

31 nejoriginálnějších tipů: Vánoční dárky pro přítelkyni

vanocni darky na posledni chvili

28 skvělých tipů: Vánoční dárky na poslední chvíli (2023)

vanocni darky pro zamenstnance

28 originálních tipů na vánoční dárky pro zaměstnance

darky do adventniho kalendare

30 originálních tipů: Dárky do adventního kalendáře

Jak zabalit vnaocni darky

Jak originálně zabalit vánoční dárky

Vánoční pohádky 2021

25 nejlepších tipů na filmy o Vánocích (2023)

jak zabalit vánoční dárky

TOP 30 tipů: Dárky na Vánoce pro přítele, které bude milovat

Dárek pro dědu 4

25 nejkrásnějších tipů na dárky pro dědečka k Vánocům

jak zvládnout vánoční úklid

20+ nejkrásnějších dárků pro babičku k Vánocům

Dárek pro dědu 4

Tipy na vánoční dárky pro prarodiče, které opravdu potřebují

vánoční dárky 2021

21 DIY návodů: Jak vyrobit vánoční dárky, které všechny potěší

Dárek pro kamarádku 5

TOP 20 TIPŮ: Vánoční dárky pro kamarády, které jistě ocení

Kreslene-vanocni-obrazy

22 kouzelných tipů: Vánoční dárky pro páry, které potěší oba

Vanocni darky pro teenagery

33 skvělých tipů: Vánoční dárky pro teenagery, které si zamilují

dárky na vánoce pro děti

30 skvělých tipů: Vánoční dárky pro děti, které si zamilují

vánoční dárky 2021

Jak vybrat vánoční dárky: +33 originálních tipů pro každého

Vánoční dárky pro tátu

TOP 24 originálních tipů: vánoční dárky pro otce

vánoční dárky 2021

26 nejlepších tipů na vánoční dárky pro rodiče

Výběr vánočních dárku pro muže i ženy?

Každý miluje něco jiného, má jiné zájmy, koníčky, názory, vkus. A na základě toho byste měli dárek dotyčnému vybírat. Svou velkou roli v tom samozřejmě hraje i pohlaví, ale i zde se najdou výjimky, tak jako všude. Určitě i vy znáte ženu, kterou potěšíte nejnovější pilou do sbírky stejně jako muže, který se bude usmívat nad novým rýčem.

Muž a žena mají rozdílné nároky na to, co by rádi dostali. My vám přinášíme 30 vybraných tipů na dary pro ženy i pro muže. Z těchto seznamů si jistě vyberete i vy. Jsou ideální pro ty, kteří danou osobu třeba dlouho neviděli nebo jej neznají příliš dokonale. Lámat hlavu si ale občas lámou i ti, kteří doma mají polovičku s vysokými nároky. Takovou nejlíp překvapíte něčím zcela odlišným a nečekaným. Zkuste něco neotřelého a doplňte to měkkou klasikou. Ponožky prostě nesmí chybět!

Dárky v práci a mezi přáteli

Jsou lidé, kteří si nemohou pomoci a touží obstarat dárek každému, koho znají. Ti si pak nadělují krabičky zabalené ve vánočním papíru s mnoha přáteli, a dokonce i s kolegy v práci. Bývá také zvykem, že dárek či nějakou pozornost získáte i od zaměstnavatele. Ti nákupem většinou pověřují personální oddělení nebo svou asistentku. Pro všechny pověřené zde máme tipy na vánoční dárky pro zaměstnance. Zvítězí propiska nebo firemní triko?

Ty pravé rodinné Vánoce

Možná i vy máte vánoční svátky spojené s rodinnými oslavami, schůzkami s přáteli a prostě s časem, kdy doma až tolik času netrávíte. Neustále jste v jednom kole, a proto si pak velmi vychutnáte Štědrý den, který trávíte na jednom místě.

Jak vypadá váš ideální Štědrý den? Ráno se dlouho díváte na pohádky, pak si zahrajete nějakou hru, jdete se ven projít na vzduch, s dětmi se hezky obléknete a přichystáte sváteční prostírání na stůl, kde si pochutnáte na vybraných pochoutkách? Pak se nejspíš po zazvonění zvonečku odeberete ke stromečku. A pod ním spatříte hromadu dárků. Už víte, čím potěšíte děti? Protože hlavně o nich tyto svátky jsou. Dodat jim ten pocit důležitosti, lásky, trochu toho tajemna a užít si pak v jejích očích ty jiskřičky štěstí a zvonivý radostný smích.

Ty nejlepší dárky pro děti jsme sepsali do samotného článku, kde vám představíme top 30 z nich. Vybírat tak můžete dle aktuálních trendů a doplnit je osobitým přáním z Dopisu pro Ježíška. Ten by děti měly ale za oknem nechat s předstihem, abyste měli dostatek času vše promyslet, propočítat a sehnat. Jestli chcete zachovat tajemství a nechat své potomky i další rok věřit na vymyšlenou postavu Ježíška, nezapomeňte pod stromkem zanechat i dárky pro maminku a dárky pro tatínka. To by totiž vzbudilo zvědavost a spoustu zvídavých dotazů. Navíc, můžete si tak navzájem vyjádřit svou náklonost a prověřit, zda o tom druhém víte, co jej potěší.

Vánoce s dospělými

Asi není třeba psát, že Vánoce s předškoláky jsou jiné než se středoškoláky. Ti už jsou více mazaní a naprosto přesně ví, že mohou žádat o dražší dárek, protože o Vánocích jim to zkrátka projde. V tomto věku je to také z radosti v očích, ale úplně z jiných příčin. Dárky na Vánoce pro teenagery jsou spíše o tom, splnit prosbu než zahrát divadlo. Musí si to ale zasloužit. Zábavné je i hledání dárku nebo jeho originální zabalení. Už vám někdo předal velkou krabici od televize, kterou jste si velmi přáli, a nakonec z ní vybalili nový obal na telefon? Prostě legrace musí být a trochu potrápit omladinu je také potřeba.

V tomto věku, kdy děti máte již odrostlé se k vám často o svátcích připletou vaši rodiče. Třeba už zbyl jen jeden z páru a vy je nechcete v takovém čase nechat doma samotné. Proto by pod stromečkem měl čekat i dárek na Vánoce pro rodiče. Může to být malá pozornost, ale i zájezd k moři. Každý má jiné finanční možnosti. Opět ale platí, že méně je více.

Vánoce jsou totiž o tom, být s blízkými, trávit spolu čas a zacelit staré rány. Je to čas odpuštění a nových šancí. Dárek už je jen takovou třešničkou a pomáhá bourat bariéry. Pokud máte malé děti, asi se bez dárků neobejdete. Vždyť dnes je tolik krásných věcí. Můžete se inspirovat třeba článkem, kde jsme vybrali nejlepší dárky pro rok 2021.

Shrnutí

  • Dárky vybírejte na základě osobnosti obdarovaného.
  • Každý dárek je třeba řádně zabalit. Vyhrajte si s tím, ukážete tak dotyčnému, že vám na něm záleží.
  • Balit se dá prakticky do čehokoli. Noviny, čistý hnědý papír, pomalované výkresy dětí ze školky nebo staré krabice od bot můžete použít.
  • Pod stromečkem by vždy měl ležet alespoň jeden dárek pro každého. I pro protivného dědečka a sobeckou snachu.
  • Vánoce jsou hlavně o dětech, které věří na kouzlo Ježíška. Nakažte jim to a nadělte jim dárky dle jejich přání. O Vánocích se totiž plní sny.

Krásné Vánoce přeje Westwing všem svým zákazníkům a lidem na zemi. Jsou to svátky, kdy by měl být každý jeden člověk šťastný. A veselí, láska, požehnání se dá krásně předat pomoc dárku. Díky našim průvodcům výběru už nešlápnete vedle. Navíc máte 100 dní na vrácení zboží, takže i kdyby se daná věc nelíbila, lze ji vyměnit za něco vhodnějšího.