Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!
Dárek pro kamarádku

Nejlepší kamarádka, která vás skutečně zná. Je vám tak nějak nejblíže. Vzájemně jste se podrželi, když bylo potřeba a zažili jste spolu spoustu zlého i dobrého. Prožili jste spolu nejspíš velký kus života. Pokud jste měli štěstí a našli jste se brzo, je to skoro celý život bok po boku. Byla u vás v případě rozchodu s první láskou, když jste měnili zaměstnání i když se z vás stala matka samoživitelka. Je na čase ji ukázat, jak moc je pro vás důležitá, a že ji ve svém životě potřebujete. Přinášíme vám tipy na dárek pro kamarádku, které určitě uděláte radost.

Ať žije přátelství! Okouzlující nápady na dárky pro kamarádku

Vy ji znáte jako nikdo jiný. Proto vyberte dárek pro ni, ne pro sebe. Znáte její vkus, a víte, co má ráda. Můžete sáhnout pro originálním a netradičním dárku. Pokud chcete něco osobnějšího vymyslete společnou aktivitu. Protože čas je prostě nejvíc, co můžete darovat. Miluje cestování a turistiku? Pozvěte ji do hor a vydejte se s ní na túru. Uvidíte, jakou radost ji uděláte.

Chcete potěšit kamarádku?

 • Můžete ji nadělit víkendový pobyt ve dvou. Jestli sebou vezme vás nebi muže je na ní. Jedno je však jisté. Zajistíte ji potřebný odpočinek.
 • Darujte ji poukaz na masáž. A nejlépe ve studiu, které je pro mi blízko a vedle sídlí vinárna.
 • Přihlaste ji do kurzu, kam vždy chtěla, ale bála se jít. Miluje fotky a ráda fotí, ale nevěří si? Fotografický kurz je to pravé. Zpočátku nejspíš bude mít obavy, ale nakonec vám poděkuje.

Někdy postačí i malý dárek. Tím také prokážete vděk. Pomohla vám v těžké situaci? Můžete ji to vrátit úklidem a uvařením dobré večeře. Nebo víte, že miluje karafiáty? Pak objednejte předplatné a nechte ji každý měsíc dovézt novou kytici.

Jak vybrat dárek pro kamarádku k narozeninám

Blíží se narozeniny vaší kamarádky a vy se snažíte přijít na něco originálního? A jedná se navíc o kulaté narozeniny? Zkuste překvapit a dárek pořádně připravit. Nenechávejte jej na poslední chvíli. Takže klidně si celý rok zapisujte její přání a nápady do poznámek a až přijde správný čas, z těchto zápisků vymyslete jeden pořádný.

Celý rok mluví o tom, jak miluje procházky a ráda by na nich měla společnost? Naplánujte celodenní trasu s mnoha zastávkami. Strávíte spolu vzácný čas, vytvoříte nové vzpomínky a poznáte nová místa.

Dárek pro kamarádku k 20. narozeninám

Je vaše kamarádka vždy obletovaná muži nebo se jedná o intelektuálku s brýlemi na nose? Dárek by měl odrážet její osobnost. Ve dvaceti je mladá a ctižádostivá. Takže tady skutečně myslete spíše na zážitky. Co takhle víkendový kurz kreslení nebo zajet do wellness?

Dárek pro kamarádku k 30. narozeninám

Jde už o uvědomělejší ženu, která má priority jinde než před deseti lety. Vy jste její vrbou a určitě víte, jak to vypadá u ní doma. Má neposedné děti a manžela, co je neustále v práci? Připravte den bez dětí. Domluvte se s jejím mužem nebo zařiďte chůvu a nechte ji vydechnout. Je vaše kamarádka bezdětná a třeba i singl. Ideální příležitost provést něco bláznivého, než na to budete obě staré. Společné tetování vás spojí navěky.

Pro milovnice domova a dekorací:

Dárek pro kamarádku 40. narozeninám

To už je věk, kdy je polovina života za vámi. A to stejné platí i pro kamarádku. Tady se vyplatí dárek směřovat do vzhledu. Takže kadeřník, kosmetika a pak hurá na nákupy. Můžete ji darovat i pěkný šperk. Ten totiž potěší každou ženu. Vykouzlí úsměv na tváři, a to je ta největší krása. Oblíbené jsou i nové neokoukané dekorace nebo poukaz do obchodu, kde si vybere podle svého vkusu.

Dárek pro kamarádku k 50. narozeninám

Může se zdát, že v tomto věku už má člověk vše, co potřebuje. To je možná pravda. Proto se zaměřte na to, co by chtěla. Po čem touží, o čem celý život sní. Budeme se opakovat, ale zapisujte si to. Přes rok se naskytne spousta inspirace, ta se však snadno zapomene. Pak budete rádi z každé nápovědy. Co darovat za dárek k 50. narozeninám?

My radíme nechat udělat profesionální fotky. A nebát se netradičního pojetí. Nechte zdokumentovat jaká krásná bytost vaše kamarádka je. A nemyslíme tím jen zevnějšek. Klidně se můžete nechat vyfotit i spolu. A pokud je to na vás moc, pozvěte ji na večeři nebo do divadla.

Pro milovnice elegance a nadčasovosti:

 • Sametový polštář: Sametový polštář dodá ložnici nebo obývacímu pokoji luxusní a útulný vzhled.
 • Designová lampa: Designová lampa nejenže osvětlí místnost, ale také ji může stylově doplnit. 

Pro milovnice praktičnosti a komfortu:

 • Kvalitní přehoz na postel: Přehoz na postel ochrání postel před prachem a nečistotou a zároveň může dodat ložnici útulný vzhled.

Potěšte svoji nejlepší kamarádku dárkem

Vybrat dárek pro ženu je docela snadné. Stačí si představit život přítelkyně, jak vypadá její den, co má většinou na sobě a hned máte vodítko. To vám pomůže najít dárek pro kamarádku.

 1. Je to dobrodružná povaha? Pak s ní začněte nenápadně trénovat a tajně ji přihlaste na sportovní závod.
 2. Je to spíše lenoch, co miluje povalování a nicnedělání? Kupte ji pěknou knížku a hrnek, do kterého si uvaří dobrou kávu.
 3. Vyznačuje extravagantní styl? Můžete ji zakoupit doplněk v podobném stylu, který převládá u ní doma.
 4. Stěhuje se do nového? Nabídněte pomoc s malováním a úklidem.

Dárek pro kamarádku k Vánocům

Vánoce jsou u nás skutečně svátky roku. Hned po narozeninách, si lidé tento den a v podstatě celé období maximálně užívají. Proto ji oslňte nějakým vkusným dárkem v pěkném kabátku. Dejte si záležet na prezentaci. Dárek musí zaujmout na první pohled. Vybavte se stuhami a papíry ve vícero vzorech a barvách.

TIP! Jak vybrat vánoční dárky: +33 originálních tipů pro každého

Dárek pro kamarádku na poslední chvíli

Nějak jste zaspali datum a vy jste zjistili, že má zítra vaše kamarádka oslavu narozenin. Co teď sehnat takto narychlo? Tady by se vyplatil stroj času anebo dárky koupené dopředu v různých akcích. Jenže ty by byly hrozně neosobní.

A jí by bylo jasné, odkud vítr plane. Má vás stejně přečtenou jako vy ji. Můžete však upéct muffiny s její oblíbenou náplní, uvařit oběd dle jejího gusta, vyrobit látkovou tašku ze staršího trička nebo vsaďte na univerzální dárek ve formě poukazu.

DIY: Jak vyrobit dárek pro kamarádku

Pokud vás obchody zklamou ve výběru, není nic snadnějšího než dar sami vyrobit. Bude tak osobnější a mnohem zajímavější. Vlastní dárek, jenže co?! Máme pro vás originální tip!

Zásady pro správný výběr dárku pro kamarádku

 1. Vezměte v potaz její povahu a styl.
 2. Dárek by měl korespondovat s věkem a fyzickými možnostmi.
 3. Jde o obdarovaného, ne o vás. Vybírejte dle toho, co by se líbilo kamarádce.
 4. Na narozeniny připravte něco výjimečného.
 5. Vánoční dárek pěkně zabalte. Ukážete tak snahu a čas věnovaný zrovna jejímu dárku.

Zajímají vás další podobné články z této kategorie, doporučujeme si přečíst tyto velmi užitečné články pro perfektní výběr dárků pro ni: