Zahradní jídelní stůl
Zahradní jídelní stůl

Zahrada

Mít zahradu je zábava, ale také náročný úkol. Hnojení, pravidelné odstraňování plevele a péče o rostliny – doufáme, že vám naše tipy usnadní veškerou práci a vaše zahrada bude vypadat poté nádherně. Chcete-li získat hezky udržovanou zahradu, tak by měla být dobře naplánována – věnujte pozornost správnému uspořádání květin a rostlin. Důležitá je také jejich volba. V sekci „Zahrada a volný čas” máme pro vás spoustu užitečných tipů a triků!

Vyberte si styl své zahrady

Anglická, francouzská nebo japonská zahrada? Představujeme vám spoustu inspirace a praktických pokynů, které vám pomohou vytvořit vaši vysněnou zahradu. Podívejte se na naše návrhy, nechte se inspirovat fotografiemi a popisy. A díky sedacímu nábytku na terase získáte další prostor pro setkání s přáteli a pořádání letních večírků. Vytvořte krásné květinové záhony, fenomenální skalky nebo si postavte svůj vysněný altán a užijte si neustálý kontakt s přírodou!

Návrh balkonu a terasy

Ranní káva na terase nebo možná sladká odpolední odpočinek v zahradě … Takové sny k vám přicházejí nejčastěji s prvními paprsky jarního slunce. Co ale dělat, když místo zahrady plné květin máte uprostřed města balkon? Ale to není problém! Na správně uspořádaném balkonu si můžete vytvořit vlastní soukromou zahradu a užívat si ji od časného jara do pozdního podzimu. Základem pro úspěšné uspořádání balkonu a terasy je dobrý nápad. Než tedy začnete stavět květinové boxy, přemýšlejte o tom, jak by měl váš vysněný balkon vypadat a na čem vám opravdu záleží. Pamatujte, že aranžování balkonu přináší jak fantastickou zeleninovou zahradu, tak i úpravu pohodlného místa k odpočinku.

Doporučujeme vám připravit se na jarní sezónu před jejím zahájením, abyste si po mnoho měsíců mohli užívat kouzla léta. Zde je třeba věnovat pozornost.

Zeleninová zahrada

Rádi pěstujete svou zeleninu a ovoce, nebo jste jen úplným začátečníkům? Nenechte si ujít naše rady jak na pěstování zeleniny či ovoce ve vaší zahradě nebo doma na balkoně.

Přinášíme vám ty nejlepší tipy jak na pěstování rajčat , pěstování okurek , pěstování papriky , pěstování bylinek nebo pěstování zázvoru zahradě . Také pokud si plánujete zasadit nové rostliny nebo květiny do zahrady , viz naše rady a nápady jak na zasazení brambor a sázení stromů.

Zahradní jídelní stůl

Návrh zahrady

Je to totiž místo, kde trávíte čas s rodinou, přáteli, máte online obchodní jednání a relaxujete při trhání plevele. Jak na krásnou zahradu? Poradíme vám!