Inspirace

Vítejte v našem inspiračním světě Westwing! Interiérový design a její inspirace jsou témata blízká našemu srdci. Nenašli jste svůj vlastní styl interiérového designu? Nebo možná jenom hledáte inspiraci? V našich článcích najdete odpovědi na tyto a další otázky, nápady na dárky a praktické rady o domácnosti, interiérovém designu a životním stylu. Nechte se námi inspirovat a udělejte domov ještě lepším domovem.

Dekorace

Dekorace

V naší sekci bytových dekorací najdete něco pro každou místnost! Měníte často výzdobu ve svém obývacím pokoji? Nebo možná potřebujete inspiraci do dětského pokoje? Změňte svůj domov s našimi stylovými průvodci!

Chystá se důležitá rodinná oslava nebo pořádáte párty pro přátele, ale nemáte představu o dekoracích? Díky dekoracím ve Westwingu vaši party ocení nejen vaši blízcí, ale také vytvoří nezapomenutelný večer pro vás a vaše hosty!

Dekorace na zeď
jarni dekorace
Podzimní dekorace
Svatební dekorace inspirace
Vánoční výzdoba bytu inspirace
Velikonoční dekorace

Interiérové

Interiérové nápady

Uspořádání domu nebo bytu není jen o navrhování, zdobení nebo zařizování pokojů. Vytváří také jedinečnou atmosféru a pohodlí, díky nimž jsou čtyři rohy domovem. Máte potíže s nalezením správného stylu pro vaše pokoje? Inspirujte se s námi!

Barvy do interiéru
feng shui
Styly bydlení
predsin a chodba
Zařízení dětského pokoje
jak vybrat podlahu do domu
Koupelna inspirace
zařízení kuchyně
Zarizeni loznice
Obývák
Zařízení pracovny


Tipy a návody

Tipy a návody

Abyste se cítili jako doma, zařiďte si byt s velkou něhou a správnou dávkou lásky a vášně. Dnes vám k tomu pomůže několik užitečných tipů a nápadů v našich článcích. Naši specialisté připravili praktické rady včetně kutily, úklidu nebo domácích úprav! Přesvědčte se sami!

dárky pro tchána
Dárek pro ženy
čištění
Nápady na dárky
natirani povrchu
Napady na uklid a usporadani
Jak naplánovat svatbu
hry na svatbu
jak uchovat potraviny bez ledničky
Tipy na svatební dary
dárky pro kutily