Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Inspirace

Vítejte v našem inspiračním světě Westwing! Interiérový design a její inspirace jsou témata blízká našemu srdci. Nenašli jste svůj vlastní styl interiérového designu? Nebo možná jenom hledáte inspiraci? V našich článcích najdete odpovědi na tyto a další otázky, nápady na dárky a praktické rady o domácnosti, interiérovém designu a životním stylu. Nechte se námi inspirovat a udělejte domov ještě lepším domovem.

test

Dekorace

V naší sekci bytových dekorací najdete něco pro každou místnost! Měníte často výzdobu ve svém obývacím pokoji? Nebo možná potřebujete inspiraci do dětského pokoje? Změňte svůj domov s našimi stylovými průvodci!

Chystá se důležitá rodinná oslava nebo pořádáte párty pro přátele, ale nemáte představu o dekoracích? Díky dekoracím ve Westwingu vaši party ocení nejen vaši blízcí, ale také vytvoří nezapomenutelný večer pro vás a vaše hosty!

test
test
test
test
test
test

test

Interiérové nápady

Uspořádání domu nebo bytu není jen o navrhování, zdobení nebo zařizování pokojů. Vytváří také jedinečnou atmosféru a pohodlí, díky nimž jsou čtyři rohy domovem. Máte potíže s nalezením správného stylu pro vaše pokoje? Inspirujte se s námi!

test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
testtest

Tipy a návody

Abyste se cítili jako doma, zařiďte si byt s velkou něhou a správnou dávkou lásky a vášně. Dnes vám k tomu pomůže několik užitečných tipů a nápadů v našich článcích. Naši specialisté připravili praktické rady včetně kutily, úklidu nebo domácích úprav! Přesvědčte se sami!

test
test
test
test
test
test
test