THE WESTWING COLLECTION DAYS: AŽ DO -50 % NA VÍCE NEŽ 1 000 PRODUKTŮ!

Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!
Profilový obrázek Oringle

V tomto článku Vám blíže představíme blog Oringle, na kterém naleznete témata, která se zabývají zejména tvořením, ilustracemi a lifestylem. Autorka blogu je Petra, která o sobě doslova tvrdí, že zbožňuje cokoliv, co „smrdí“ papírem a barvami. Petra se s námi podělila o to, proč a kdy si založila svůj blog, představila svoji tvorbu a také nám prozradila svůj oblíbený styl v interiérovém designu. Užijete si tento velice milý a informativní rozhovor!

Jak bychom měli popsat Petru z Oringle v jedné krátké větě:

Petra není z Oringle, Petra je Oringle. Tahle moje značka tak nějak obživla, a občas mě jí oslovují lidé i v reálném životě. „Oringličko.” No, a Oringle je milovnicí umění, květin, koček, puntíků, modré barvy, zajímavých lidí, udržitelného životního stylu, recyklace, fotografování, objevování krásných míst i interiérů, folkloru a tradic.

Blog Oringle je hlavně o:

Vlastně o tom všem, co jsem vyjmenovala výše. Je o mé tvůrčí práci, o skvělých lidech, které díky ní potkávám, o úžasných místech, která objevuji. O sbírání a vázání květin bez chemie, o renovování starých věcí, o umění mém i tvůrců, kteří jsou mi blízcí.

Nejkrásnější pohled na svět je z hrotu pastelky.

Přičemž pastelka je symbolem čehokoliv výtvarného, upřesňuje své motto sama autorka.

Vybrané fotky z blogu

Rozhovor s Petrou, autorkou blogu Oringle