Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!
Organizace kabelů

Kroutí se vám kolem pracovního stolu změť volných kabelů a rozptyluje vás od práce? Zatočte s nimi jednou pro vždy. Našli jsme pro vás šest vychytaných tipů, které technickým fidlátkům rozmluví věčné zašmodrchávání a udrží tak váš pracovní prostor čistý a úhledný. Věřte nám, organizace kabelů s nimi bude hračka!

1. Použijte kancelářské klipy

Zamotaná sluchátka, jeden z největších problémů milovníků hudby. Vyřešte ho snadno pomocí kovových klipů, kolem kterých sluchátka omotáte a připnete ke stolu. Připraveni vlnit se do rytmu?

2. Organizace kabelů pomocí štítků

Washi páska opět na scéně! Omotejte kousek pásky kolem konce kabelu, zastřihněte do zajímavého tvaru a popište. Díky takovýmto štítkům se už nikdy nebudete muset prokousávat záplavou nesprávných nabíječek.

3. Schovejte kabely do krabice

Vytvořte si vlastní nabíjecí stanici – vložte prodlužovací kabel se zásuvkami do starší krabice a na boku vyřežte malý otvor na přívodní šňůru. Do boxu se pohodlně vleze více nabíječek, které už nebudou nikomu na očích. Westwing tip: Sežeňte si krabici s otvory, kterými můžete jednotlivé kabely od nabíječek prostrčit. Vaše zařízení tak nebude muset být během dobíjení schované v boxu.

organizace kabelů kancelářské sponky

4. Kancelářské klipy podruhé

Chcete mít pořádek kolem svého pracovního stolu okamžitě? Zapátrejte v kancelářských pomůckách a přizvěte do boje proti zamotaným kabelům kovové klipy. Jednoduše je připněte k desce stolu a šňůry provlečte úchytem. Pokud na ně navíc přidáte štítky, ušetříte si spoustu času. Snadné, rychlé, efektivní.

5. Zavolejte na pomoc LEGO

Jestli doma pravidelně zakopáváte o LEGO panáčky, využijte jejich přítomnost ve svůj prospěch. Pomocí oboustranné lepicí pásky připevněte tabulku LEGA ke stolu a přidejte pár postaviček. Šňůry totiž perfektně padnou do jejich malých ručiček… Pane, pane, můžete mi to prosím podržet?

6. Pořiďte si samolepicí držáčky na kabely

Malí, ale šikovní pomocníci se na vašem stole (nebo pod ním) rozhodně neztratí. Organizace kabelů s nimi je opravdu hračka, stačí je jen přilepit na místo, kde je potřebujete, a kabeláž vyrovnat do úhledné řady.

Objevte další tipy, které můžete použít při práci z domova, aby vaše práce byla více produktivní.

Využijte bezplatné registrace na Westwing a nenechte si ujít další inspiraci ani naše exkluzivní nabídky.

Foto&Video: Westwing Home&Living