Profilový obrázek gather oments

V tomto článku Vám blíže představíme blog gather moments, na kterém naleznete témata, která se zabývají zejména architekturou, designem, DIY návody, focením a lifestylem. Autorka tohoto blogu je Eva, která ze všeho nejraději tráví svůj čas na cestách a mimo jiné nám popsala důvod, proč začala psát svůj blog, dále nám prozradila své oblíbené architekty a pořady o architektuře a nebo na sebe prozradila, co dělá když nepíše svůj blog. Užijete si tento pohodový rozhovor!

Jak bychom měli popsat Evu z gather moments v jedné krátké větě:

Momentálně hlavně jako mámu, která je ve volném čase i architektka, co ráda píše blog, něco si vyrábí, fotí nebo plánuje výlety.

Blog gather moments je hlavně o:

Bydlení, inspiraci, DIY návodech, cestování a v současné době i o miminku.

Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.

Elbert Hubbard

Vybrané fotky z blogu

Rozhovor s Evou, autorkou blogu gather moments

Co Vás vedlo k založení blogu?

Úplně na začátku była moje touha uchovat si fotky a zážitky z cest, postupně se přidávala další témata, která mě zrovna bavila, ať už jsou to různé DIY návody, inspirace pro bydlení, recepty nebo tipy na knížky.

Jaký je Váš oblíbený styl v interiérovém designu a proč?

Nejspíš to bude minimalismus. Mám ráda, když se používají kvalitní přírodní materiály ve své původní podobě, tedy žádné napodobeniny. Taky mám ráda prostor nezahlcený zbytečnými věcmi, ve kterém se dá volně dýchat.

Máte nějakého oblíbeného architekta nebo stavbu, která vás inspiruje?

Těch je! Z českých mám moc ráda tvorbu Kamila Mrvy a atelieru ORA, hlavně ty jejich rekonstrukce jsou úžasné. Baví mě sledovat Adama Gebriana a jeho pořady, ve kterých kvalitní architekturu propaguje a přibližuje lidem. Zajímavá je taky tvorba Kateřiny Šedé, která je sice výtvarnice, ale zabývá se spíš sociální architekturou a vztahy mezi lidmi a v roce 2017 jí była dokonce udělena cena Architekt roku.

Co děláte když nepíšete blog?

Momentálně trávím už přes rok a půl čas doma s dcerkou, ale občas se dostanu i k nějakému menšímu projektu a trochu si pracovně odpočinu. Jinak mám v hlavě spoustu věcí a projektů, které bych chtěla zkusit, ať už jsou to hračky, které bych ráda vyrobila dceři, věci, které bych chtěla ušít, místa, kam bych se chtěla podívat, knížky, které bych si ráda přečetla. K tomu ještě stavíme dům, jeho zařizování a stavba mi taky zabírá spoustu času, ale už se moc těším, až vyměníme garsonku za trošku větší bydlení.

Čím jste si v poslední době udělala radost?

Zrovna dneska to byla vycházka venku v krásném jarním počasí. Pokud jde ale o materiální věci, tak naposledy to była hliníková okna do našeho nového domu.

Máte nějaké tipy začínajícím blogerům?

Určitě se toho nebát a zkusit to. Psát pokud možno pravidelně a hlavně vytrvat. Pokud vám bude blog dělat radost a budete ho psát s láskou, svoje čtenáře si určitě najde.