Kouzelná zahrada

Díky našim radám proměníte každý balkón ve stylový a zároveň funkční prostor na čerstvém vzduchu. Podívejte se, jaké dekorace zvolit a jak na svém balkóně vytvořit oázu pohody.

Kouzelná zahrada
Styl wellness svědčí i našim balkónům! Milovníci zeleně se zde budou cítit téměř jako na zahradě: ve stínu listů mezi květy v těch nejrafinovanějších barvách si odpočinete jak odpoledne po práci, tak během ospalého víkendu. Mezi květiny nejlépe zapadne nábytek z přírodního materiálu: dřevěný, rattanový ani proutěný nábytek svěřenou důvěru nezklame.

westwing-balkony-zielone


Balkon Julie
Chcete se cítit jako Julie? Romantický balkón vás svou atmosférou přenese do jiného světa. Kované židle i stůl, hravé florální motivy a zdobné květináče s pestrými květinami se postarají o náležitý efekt. Když navíc použijete jemné barvy, jakými jsou např. růžová a fialová, žádný Romeo neodolá!

westwing-balkony-romantyczne 2

Hostina na čerstvém vzduchu
Rádi zvete přátele k sobě domů? Čeká na ně obvykle pohoštění, na jaké ještě dlouho poté vzpomínají? Váš balkón se může s vaší pohostinností krásně doplňovat! Jestli máte dostatek místa, neváhejte a postavte na něj větší stůl spolu s pohodlnými židlemi tak, abyste svým hostům mohli další nezapomenutelné zážitky servírovat na čerstvém vzduchu.

westwing-balkony-na-ucztę 3

Zenový klid pro váš byt
Hledáte místo, kde si odpočine vaše tělo i duše? Může jím být váš balkón ve stylu zen! Orientální lampy, polštáře, vonné svíčky a přírodní doplňky vás budou svádět k relaxaci. Pakliže se ve volných chvílích oddáváte meditacím, nezapomeňte na futon či pohodlnou relaxační podložku.

Monika Alberovska

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline