Hledat

Dekorace na zeď

Seřadit
261 Výrobků
Seřadit

Dekorace na zeď: oživte prázdné zdi ve vašem domě

Máte-li estetické cítění, byť třeba pouze to základní, jistě byste s námi souhlasili, že holé stěny mohou působit sterilně chladně a nudně. Proto se i v rámci těch nejvíce minimalistických interiérů na zdech objevují alespoň nástěnné hodiny či jiné závěsné dekorace v nekomplikovaném vzhledu. Jsou-li prázdné zdi trhlinou i ve vašem jinak propracovaném a do detailu vyladěném domově, je nejvyšší čas s tím něco udělat. Nakupte nové luxusní dekorace na stěnu u nás na Westwing.

Objevte moderní dekorace na zeď na Westwing

Stěny tvoří poměrně velkou část pokojů, využijte je proto k tomu, abyste svému interiéru přidali na kráse, stylu i originalitě. A přesně takové jsou dekorace na stěnu, které seženete v internetovém obchodě Westwing. Velký výběr, na který se u nás můžete vždycky spolehnout, zahrnuje rozmanité výrobky, které oživí atmosféru kteréhokoliv pokoje. Stovky výrobků ze dřeva, kovu, skla, flísu, plátna, keramiky, papíru, ale i takových materiálů, jako je bůvolí roh nebo čím dál tím oblíbenější šedý beton, si u nás můžete zakoupit v prvotřídní kvalitě od značek, které jsou díky svému vytříbenému designu známé po celém světě.

Oživte interiér svého bytu či domu například tapetami s romantickými květinami, zarámovanými obrazy, nástěnnými hodinami, plastickými dekoracemi, či fotorámečky v mnoha velikostech i tvarech s jednoduchými nebo ozdobnými rámy. Objevte také dekorace na zeď do obývacího pokoje kde můžete objevit například nástěnná zrcadla, která pokoj prosvětlí nebo jiné nástěnné dekorace. Oblíbeným doplňkem jsou taktéž dekorace na dveře. Často jde o různé kovové nápisy, například s názvy jednotlivých místností, či o sezónní doplňky, které perfektně dotvoří atmosféru Vánoc, Velikonoc, jiných svátků či ročních období.   Dekorace na zeď do obývacího pokoje 

Jak si vybrat dekorace na zeď online?

Dekorace na stěnu vybírejte v první řadě podle toho, jak vypadá zbytek interiéru daného pokoje. Jde-li například o jídelnu, kde je jídelní nábytek vyroben z větší části ze světlého přírodního dřeva, měli byste se vyhnout tomu, aby nástěnné dekorace v daném prostoru byly vyrobeny ze dřeva tmavého. Zaměřte se spíše na jiný materiál nebo dřevo podobného dekoru. Pokud máte v plánu na zeď umisťovat dekoraci jako solitér, můžete si dovolit zvolit větší, i designově zajímavější kousek, který upoutá pozornost každého, kdo do místnosti vejde. Chcete-li ale zaplnit volné místo na zdi, kde už se nějaké závěsné dekorace, jako třeba hodiny či obraz nacházejí, je rozhodně třeba brát na zřetel to, jak spolu staré a nové doplňky budou souznít.

Jaké závěsné dekorace se hodí do vašeho interiéru?

Náš internetový obchod nabízí skutečně širokou nabídku dekorací na stěnu. Jak si ale vybrat tu pravou? Zaměřte se na to, jaký dojem v rámci interiéru dekorace vytváří, a jaký z ní máte pocit. Pokud je vaší vášní pěstování pokojových rostlin, kupte si stylové květináče. Jak všichni víme, zelená uklidňuje. Tuto volbu proto jistě ocení obyvatelé každého bytu a domu. Jste-li milovníkem retro stylu bydlení, opatřete si na zeď třeba pendlovky v historickém vzhledu. Extravagantní dojem pak podpoříte například sadou kubistických maleb, které v obchodě Westwing koupíte již zarámované.

Nechte se na webu Westwing inspirovat a najděte v našem sortimentu dekorace na stěnu, které z vašeho domova vytvoří ještě o něco útulnější prostor. Nabízíme vám nejen závěsné dekorace dovnitř i do venkovních prostor, ale také široký výběr veškerého nábytku, doplňků a dekorací, na které si jen vzpomenete. U nás naleznete jednoduše cokoliv, po čem váš domov prahne.

Při nákupu v internetovém obchodě Westwing se můžete těšit také z mnoha benefitů. Kromě prvotřídní kvality, pohodlného nábytku i originálního designu našich produktů, vám totiž nabízíme i expresní dopravu zcela zdarma až k vám domů. Stačí si u nás nakoupit alespoň za 800 Kč. Nevyhovující zboží nám pak můžete vrátit v rámci 100 dní dlouhé lhůty. A jako třešničku na dort novým zákazníkům přihodíme k registraci na našich webových stránkách také kupon v hodnotě 300 Kč. Ten můžete využít na nákup čehokoliv v obchodě Westwing.