Hledat

Nástěnné dekorace

Seřadit
31 Výrobků
Seřadit

Nástěnné dekorace: krásné dekorace na zeď pro váš domov

Máte pocit, že vašemu domovu stále chybí něco jako pomyslná třešnička na dortu? Aby interiér vašeho bytu či domu působil skutečně útulně a zabydleně, zkuste se zaměřit na jeho zdi. Konkrétně tedy na nástěnné dekorace, které na ně můžete umístit. Možná vás překvapí, jak silný pozitivní vliv na charakter interiéru mohou mít. Obchod Westwing vám v kategorii nástěnných dekorací přináší hned stovky produktů zajímavého a jedinečného designu a vysoké kvality.

Originálním doplňkem do kterékoliv místnosti mohou být třeba stylové kovové nápisy nebo abstraktní dekorace v barvě bronzu či růžového zlata, které budou slušet zejména místnostem zařízeným v romantickém a bohémském stylu. A to stejně jako nástěnné dekorace z ratanu či dřeva, které navíc často mají i praktickou funkci. Nudné holé stěny rozzáří například i dekorační zrcadla na zeď, jež taktéž naleznete v sortimentu internetového obchodu Westwing. Ta mohou dokonce pomoci danou místnost i opticky zvětšit.

Abstraktní a geometrické tvary v tmavších, zejména matných odstínech či chladných metalických barvách dotvoří dojem z designového interiéru především v moderních bytech v industriálním a minimalistickém stylu. Oživte své bydlení v tomto stylu třeba prostřednictvím nástěnné dekorace z neobvyklého a zajímavého materiálu, jako je šedý beton. Milovníci stále populárnějšího vintage a venkovského stylu pak na Westwing ocení značkové dekorace s florálními a zvířecími motivy.

Inspirujte se širokou nabídkou produktů v obchodě Westwing, a vneste do svého domova zase o trochu víc stylu a špičkového designu z dílen světově úspěšných značek a návrhářů. Náš sortiment často inovujeme a doplňujeme o další nástěnné dekorace, nábytek a doplňky do interiéru i ven. Proto si můžete být jisti, že u nás naleznete vždy jen ten nejzajímavější design, vysokou kvalitu a skvělé ceny.

Také vám při pohledu na poloprázdné zdi vašeho bytu došlo, že je na čase jim vdechnout trochu života? Pak není nic jednoduššího než si na stránkách Westwing vybrat nové nástěnné dekorace podle svého gusta. K objednávkám v hodnotě nad 800 Kč vám navíc přibalíme také dopravu zcela zdarma až k vám domů. Jistě oceníte také to, že na Westwing činí lhůta pro vrácení nevyhovujícího zboží neuvěřitelných 100 dní.