Hledat

Obrazy

Seřadit
66 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Obrazy: galerie u vás doma

Od dob, kdy se člověk vůbec poprvé rozhodl obklopovat se uměním kromě svatostánků také u sebe doma, jsou obrazy na zeď součástí příbytků většiny lidí po celém světě. Nástěnné dekorace zdobící obydlí lidí najdeme i v těch naprosto nejchudších zemích. V průběhu staletí se měnil umělecký styl i zobrazované výjevy na obrazech. Díky tomu teď máme na výběr z tolika vyobrazených motivů a stylů maleb, že rozhodnout se, který obraz bude stěně v dané místnosti lichotit nejlépe, je velmi složité.

Možná i vy váháte nad výběrem obrazů do svého příbytku. S tím vám ale může pomoci internetový obchod Westwing, kde najdete ty nejvíce trendy designové obrazy do ložnice, kuchyně nebo obýváku.Nabízíme vám reprodukce obrazů a umělecké fotografie přenesené na papír metodou digitálního tisku, kdy vám plné a syté barvy učarují stejně, jako to, co vyobrazují. Nebo na zeď kterékoliv místnosti ve svém domě či bytě pověste přenádherné umělecké obrazy malované ručně olejem na plátno. 

Navíc pro vás máme jeden jednoduchý, avšak osvědčený tip, jak udělat z vašeho oblíbeného obrazu zajímavou dominantu interiéru. Umístěte do blízkosti uměleckého díla některou z našich designových stojacích lamp, jež bude vrhat kužel světla především na váš obraz, a tím na něj upozorní. Tento trik z menších galerií bude skvěle fungovat i u vás doma. Ve stejné kategorii si ale můžete vybrat také některou z mnoha plechových cedulí s vtipnými nápisy nebo motivačními citáty. Zejména v interiérech v boho, romantickém, a moderně venkovském stylu se pak skvěle budou vyjímat taktéž plakáty s vintage obrázky fauny a flóry.

Ať už si k nám do internetového obchodu Westwing přijdete pro jednodílné obrazy na stěnu, nebo jsou tím, po čem stěny vašeho domova prahnou, třeba umělecké fotografie ve větším množství, u nás na Westwing si rozhodně přijdete na své. Dobře totiž víme, že i zdánlivá maličkost, jako je nástěnná dekorace, může být tou finální tečkou na cestě k vymazlenému designu a útulné atmosféře domova. Využijte také skvělé nabídky expresní dopravy zdarma pro všechny objednávky nad 800 Kč, kterou vám přinášíme společně s dalšími výhodami pohodlného a rychlého nákupu, jenž si v našem obchodě stoprocentně užijete.