Hledat

Obrazy na plátně

Seřadit
57 Výrobků
Seřadit

Obrazy na plátně: objevte ručně malované obrazy

Když přijde řeč na nástěnné dekorace, jako jsou obrazy, to, co každého napadne, jako ta úplně první věc, jsou obrazy na plátně. Ty jsou totiž tou nejoblíbenější variantou. A to jak v interiérech, jejichž vybavení má budit historický dojem, nebo dokonce historické skutečně je, tak v domech a bytech vybavených moderním nábytkem a doplňky. Ručně malované obrazy na plátně najdete v mnoha různých provedeních prémiového designu i kvality v našem internetovém obchodě Westwing.

Skladem pro vás máme spousty obrazů na plátně, jejichž do puntíku propracovaný detail, který dokáže být výsledkem pouze precizní ruční malby, vám učaruje. Do obývacího pokoje, ložnice, ale klidně i na chodbu či do vstupní haly si vyberte jedno či vícedílné obrazy na plátně s výjevy ze světa fauny i flóry. Své zástupce v kategorii ručně malovaných obrazů na plátně v obchodě Westwing ale samozřejmě mají i abstraktně zpracovaná umělecká díla. Ta se kvůli svému univerzálnímu, avšak přesto originálnímu designu hodí do interiérů všech stylů.

Skvělým trikem, jak na obraz, na který jste nejvíce hrdí, ať už visí v obývacím pokoji, na chodbě, nebo třeba v ložnici, upozornit, je umístění nástěnného svítidla do jeho blízkosti tak, aby na něj dopadal kužel světla. V případě osamoceného obrazu, který tvoří dominantu dané zdi, je nejvhodnější pozicí pro umístění svítidla nad jeho horní hranu. Pokud vedle sebe máte obrazy dva či více, doporučujeme umístit světlo tak, aby bylo nad řadou obrazů v místě, které tvoří polovinu jejich délky. Estetika je v případě interiérového designu velmi důležitým prvkem, ať už jde o obrazy na plátně nebo jiné doplňky.

Webové stránky internetového obchodu Westwing jsou tím nejlepším místem, kde načerpat inspiraci a následně si i vybrat a zakoupit nábytek, doplňky či bytové dekorace, jako například osobité ručně malované obrazy na plátně. Prémiová kvalita a luxusní design produktů pocházejících z dílen renomovaných značek a návrhářů světových jmen, vám navíc Westwing přináší za skvělé ceny a s příjemnými nákupními bonusy. Objednejte si u nás zboží v minimální hodnotě 800 Kč a k nákupu vám přihodíme expres dopravu vaší zásilky až domů zcela zdarma. Nakupujte chytře na Westwing.