Hledat

Fotorámečky

Seřadit
35 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Fotorámečky: vhodné na fotografie s vašimi nejbližšími

Dokážete si představit krásnější nástěnnou dekoraci, než jsou fotografie vašich nejbližších a nejmilovanějších lidí, oblíbených vzpomínek a zážitků? Pokaždé, když půjdete kolem, vám jistě vykouzlí srdečný úsměv a zlepší i ten nejzamračenější den. A teď si představte, o co lépe a krásněji tyto fotografie budou vypadat v originálních designových fotorámečcích. Vyrazte pro ně právě teď do internetového obchodu Westwing, kde na vás čekají fotorámečky všech možných barev, velikostí, použitých materiálů a stylů. Stačí si vybrat.

Ať už hledáte fotorámečky na zeď, nebo byste si obrázky z cest a rodinných oslav raději vystavili na komodu nebo skříňku v rámci sedací zóny obývacího pokoje tak, aby na ně bylo vidět z každého úhlu místnosti, u nás najdete, co hledáte. E-shop Westwing vám přináší desítky různých rámečků z kovu, dřeva, umělé hmoty, ale třeba i o něco méně obvyklého materiálu, jakým je buvolí roh. Barevně i stylově si tedy rozhodně máte z čeho vybírat. Totéž platí také pro rozměry rámečku, do kterého budete ukládat fotku. Nabízíme vám totiž rámečky na fotografie ve více než deseti různých velikostech. Nemusíte tedy řešit ani to, pokud má vaše milovaná fotka trochu nestandardní rozměr.

Do pokojů v boho stylu se budou skvěle hodit mosazné rámečky na fotky. Modely ve tvaru palmy, ananasu nebo poseté umělými mušličkami či kamínky zas skvěle doplní trendy interiér ve stylu beach house. Rámečky bílé či černé jsou jasnou volbou pro milovníky industriálního stylu bydlení a minimalismu. A pokud jste se, jako miliony lidí po celém světě, i vy zamilovali do skandinávské klasiky a vybavili tak svůj domov, rozhodně sáhněte po dřevěných rámečcích. A to ideálně v přírodních barvách dřeva.

Smartphone, digitální fotoaparát, tablet: jsme obklopeni světem digitálních obrázků, a občas proto zapomínáme na kouzlo papírových fotografií v rámečku. Povyšte své vydařené selfie z virtuální podoby na dokonalý nástěnný obraz. Vydařené chvíle s přáteli, rodinou nebo i jen sami, zachycené na jedinečných fotografiích vždy vyvolají příjemné emoce. Správné fotorámečky dodají těmto snímků osobitý šmrnc. V magazínu Westwing najdete mnoho inspirativních nápadů, jak je stylově začlenit do interiéru.

Kam umístit fotorámeček?

Možností, jak začlenit fotorámeček do interiéru je opravdu mnoho:

  • Velmi působivé je umístit několik fotografií do stejně velkých a stejně barevných rámů. Ty pak zavěste na zeď v pravidelných odstupech. Hodí se zejména obrázky se stejnou tématikou, celá instalace pak působí jako jednotný celek. Tip: pokud už máte doma zavěšeny fotografie tímto způsobem a toužíte po změně, zavěste je znovu, ale tentokrát bez mezer a střídavě naležato a nastojato – vznikne tak jedinečné umělecké dílo.

  • Zábavnou formou zavěšení obrázků je organizovaný chaos. To znamená, že fotky jsou umístěny do rámů různých tvarů, velikostí, barev a jsou na zdi zavěšeny zdánlivě tak, jak nám přišly pod ruku. Přesto, že je každý fotorámeček zcela odlišný, instalace působí harmonicky.

  • Poskládejte samostatně stojící rámečky různých tvarů a velikostí na komodu nebo krbovou římsu. Doplňte je o další dekorace, jako jsou například květiny, svícny nebo sošky. Váš interiér bude působit velmi originálně.

  • Pokud nedisponujete příliš velkým prostorem, ideální volbou pro vaše již tak zaplněné zdi, bude speciální foto-pruh, do kterého můžete podle libosti zasouvat aktuální oblíbené snímky nebo pohlednice a přání od přátel.

  • Chcete-li se doma cítit jako v galerii, pověste na zeď pouze jednu velkoformátovou fotografii v rámu, který by se spíše hodil pro vzácný obraz. Připravte se však na to, že se tento snímek stane dominantou místnosti.

  • Oživte svůj domov novými fotorámečky a dalšími dekoracemi z obchodu Westwing. Přinášíme vám je v zajímavém designu a prvotřídní kvalitě z dílen značek, které patří mezi světové špičky. Vyberte si u nás pohodlný nábytek a doplňky do svého domova, ale klidně i na terasu či k bazénu. Registrujte se na našich webových stránkách a těšte se na slevový kupon v hodnotě 700Kč, kterým vás odměníme.