Hledat

Plakáty

Seřadit
125 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Plakáty: objevte originální plakáty na zeď do každé místnosti

Rádi byste trochu vyzdobili stěny dětského pokoje, obýváku nebo třeba ložnice, ale nejste si zcela jisti výběrem vhodné nástěnné dekorace? Nebojte, není to žádná věda. A dokonce se to dá udělat i ve smyslu fráze, která říká, že lze za málo peněz dostat hodně muziky. Jak? Stylovými značkovými plakáty na zeď, které v perfektní kvalitě seženete v internetovém obchodě Westwing. A to takřka za hubičku.

Možná si říkáte, že plakáty jsou spíše otázkou pánské dílny nebo pokoje dívky uprostřed pubertální bouře. Jenže to vám na mysli vytanuly plakáty, které se dávaly před dvaceti lety do časopisů. Na Westwing pro vás máme něco úplně jiného. Vkusné plakáty, které pozvednou design i atmosféru kteréhokoliv pokoje ve vašem domě, kam je umístíte. Stačí si vybrat motiv a provedení, které vám učaruje, a vložit svého favorita do virtuálního nákupního košíku v našem obchodě.

Plakáty v rozsáhlém sortimentu obchodu Westwing jsou vyrobeny prostřednictvím profesionální metody digitálního tisku na kvalitní papír o vysoké gramáži. Zarámované obrazy vám doporučujeme tón v tónu sladit i s dalším vybavením, doplňky a dekoracemi daného pokoje. Pro rámeček proto ideálně vybírejte stejný dekor dřeva či materiál, který v interiéru dominuje. Čekají na vás florální i zvířecí vzory a samozřejmě také velmi oblíbená vtipná hesla, motivační texty a moudré citáty, které dodají vašemu interiéru oduševnělý charakter. Každý, kdo k vám přijde na návštěvu, tak bude hned jasně vědět, že je v domově, kde panuje dobrá nálada a síla pozitivního myšlení. Taková stopka pro mračouny se hodí, nemyslíte?

Přijďte si k nám například pro plakáty ve stylu beach house, nebo pro cokoliv jiného, po čem interiér vašeho domova volá, a co mu podle vás chybí k tomu, aby jeho atmosféra byla příjemná a útulná. Skvělou kvalitu a originální design, za kterým stojí renomované značky a návrháři z celého světa, u nás v obchodě Westwing zakoupíte za skvělé ceny. A těšit se můžete i z dalších výhod nákupu u nás. Například z až 100 dní dlouhé lhůty pro vrácení nevyhovujícího zboží nebo z expresní dopravy zdarma, kterou obdržíte ke každé objednávce v hodnotě minimálně 800 Kč.