Skandinávský interiér s arabskými doplňky

Skandinávské interiéry – kdo jim odolá? Je zajímavé, že pokud vlastníte takový tlumený, klidný základ ve verzi scandi, můžete si pak dovolit použít speciální efekty. Podívejte se, jak lze skandinávský look obohatit arabskými doplňky! Představíme vám 8 různých inspirací.

#1 Polštáře

Nejjednodušším způsobem, jak vložit arabské prvky do skandinávského interiéru, jsou polštáře. Vzory a barvy se budou určitě vyjímat na pozadí šedé pohovky. Barevné polštáře lze rozhodit na postel přikrytou bílým přehozem. Výsledkem bude krásné a velmi dekorační řešení.

westwing-arabskie-dodatki-4

#2 Tác

Kovový zdobený tác je nezbytným prvkem v orientálních interiérech. Vyberte si stříbrný a pak jej přizdobte svíčkami nebo květinami.

#3 Nestoudné třásně

Přehozy a závěsy s třásněmi jsou decentním způsobem, jak vdechnout interiéru arabský nádech. Položte poskládanou deku s třásněmi na okraj pohovky, přidejte několik polštářů a vše je rázem hotovo!

westwing-arabskie-dodatki-3

#4 Běhouny a koberce

Nejen bílé podlahy ale i ty ze světlého dřeva vypadají skvělé ve spojení s orientálními koberci. Zvolte si sytě červený model, který bude kontrastem ke světlé podlaze.

westwing-arabskie-dodatki-1

#5 Paraván

Od ložnice až po obývací pokoj – pokud toužíte po arabském nádechu ve skandinávském interiéru, schovejte se za paraván. Těsně vedle něj postavte lampu, díky které se skandinávský interiér stane ještě mnohem útulnější.

#6 Kachličky

Stylové kachličky jsou trefou do černého. Vdechněte vaší kuchyni nebo koupelně trochu arabského kouzla. Uvolněte uzdu své fantazie a zvolte si kachličky nebo mozaiku se zajímavými vzory.

westwing-arabskie-dodatki-2

#7 Světlo svíček

Co nesmí chybět v arabském interiéru? Samozřejmě svícny! Postavte svícny na noční stolky v ložnici a na komodu v obývacím pokoji. Pro ještě větší efekt lze na zahradě rozvěsit několik kovových lucerniček.

#8 Ozdobné detaily

Tácy, svícny, polštáře a paravány – to ještě není zdaleka vše! Abyste dosáhli perfektní směsice skandinávského stylu s arabskými doplňky, můžeme si pořídit zdobené škatulky na bižutérii, vázy a dekorační rámy.

#9 Stylový vykřičník

Pokud chcete, aby byl arabský styl ve vašem skandinávském interiéru jen naznačen, vyberte si pouze jeden, ale o to výraznější, předmět v tomto stylu!

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline