Hledat

Venkovní polštáře

Seřadit
28 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Jak vybrat venkovní polštáře na zahradu

Co je v létě nejhezčí? Přirozeně to, že se dá trávit spousta času venku - na zahradě, balkoně či terase. A přesně tyto prostory mohou být velmi stylové.

Zahradní venkovní polštáře: styl pro každé posezení

Do interiéru nebo na ven? Polštáře jsou přesně ty detaily, které každý byt povýší na útulný a jedinečný domov. Jsou navíc velmi variabilní. Kdykoli dostanete chuť na změnu, stačí vyměnit povlaky na polštářích, případně další bytové textilie a designová transformace je dokonána. Pokud jde o venkovní polštáře, respektive povlaky na ně, měly by snést mnohem více než ty interiérové. Protože ruku na srdce, občas se přeci stane, že je zapomenete na balkoně a ony dostanou nečekanou sprchu.

Vhodné jsou tedy robustní textilie tkané z přírodních materiálů, aby bylo možné je snadno vyprat. Zaměřte se také na to, aby šel povlak z polštáře dobře sejmout a zase nasadit, protože venkovní polštáře bude prát trochu častěji než ty interiérové.

Venkovní polštářky pro všechny případy

Venkovní polštáře jsou k dispozici ve mnoha barvách, materiálech a vzorech: jednobarevné, pruhované, květinové, s geometrickými vzory apod. Krom vzhledu existuje i řada různých využití venkovních polštářů:

Venkovní polštáře tak mohou zkrášlit opravdu každý kout vaší zahrady, terasy či balkonu.

Jak kombinovat venkovní polštáře se zahradním nábytkem

Obzvláště příjemně může vypadat venkovní prostor, když mu propůjčíte chill out atmosféru. K tomu se hodí velkorysý lounge nábytek doplněný o stylové polštáře v pestrých vzorech. Stejně tak se hodí i velká pohovka, široká lavice nebo robustní lehátko. Skvěle také vypadají velké sedací vaky a věřte, že krom estetického dojmu, je také každá návštěva uvítá coby pohodlné sezení.

Náš tip: pořiďte si na balkon velkou nízkou pohovku a umístěte na ni velké množství různobarevných polštářů a polštářků. Přesně na takovém místě bude rádi trávit svá volná odpoledne. Na Westwing na vás čekají nejen úžasné venkovní polštáře v mnoha různých provedeních, ale i další stylové doplňky, krásné dekorace a designový nábytek se slevou až 70 %.

My ve Westwing milujeme balkony, zahrady a hlavně jejich stylové sezení. Inspirujte se nápady našich šikovných odborníků na bytový design, kteří se tentokrát zaměřili na venkovní polštáře.