Na loďce: stylová plavba

Parníkem, motorovou lodí, jachtou – pokud vyplouváte na krásnou plavbu, musíte se na to patřičně připravit. Námořnický styl si podmanil nejen interiérové návrhářství, ale také všechny ostatní oblasti, které mají něco společného se stylem. Podívejte se, jak plout na módní vlně!

westwing-na-lodce-rejs-i-styl-1

Na lodi: cestovní zavazadla v mini provedení

Než vyplujete, zabalte si! Zapomeňte na těžká zavazadla – místo nich si vezměte plátěnou nebo bavlněnou tašku, nebo přímo námořnický pytel. Jaký je ideální vzor? Samozřejmě bílé, modré a červené pruhy – prostě samotná podstata námořnického stylu.

westwing-na-lodce-rejs-i-styl-4

Na lodi: ideální oblečení

Přemýšlíte, co na sebe? Vytáhněte ze skříně džíny, bavlněné šortky, barevné halenky a vzdušné minisukně, které lze nosit nejen na lodi ale také v přístavu. Nejdůležitější jsou ale boty: sandály nebo tenisky musí mít gumové podrážky, abychom na mokré palubě neuklouzli. Nezapomeňte také na plavky, sluneční brýle a čepici nebo klobouk. Jakýkoliv námořnický vzor bude mít úspěch: kotvy, mušle, záchranné kruhy, pruhy a lana.

westwing-na-lodce-rejs-i-styl-3

Jako na lodi

Pokud neplánujete plavbu, ale přesto se chcete cítit jako na lodi, máme pro vás dobrou zprávu –  interiér v námořnickém stylu můžete snadno vytvořit i u sebe doma!

  • Na balkónech, terasách a zahradách lze místo slunečníku natáhnout stylovou plachtu. Pro tento účel se dokonale hodí praktická lana, rybářské sítě, skříňky jako sedáky a polštáře s námořnickými motivy.
  • Ideálním doplňkem této stylizace budou květináče s trávou, které budou připomínat pobřežní duny.
  • Na stolech a podestách lze postavit vázy nebo ozdobné láhve naplněné plážovým pískem s mušlemi.
  • Trendy jsou také charakteristické modely jachet, lodí, pobřežních majáků a různé předměty znázorňující mušle, mořské hvězdice, ryby nebo racky.
  • Je dobré se rozhodnout pro ubrusy v modře šedivé barvě nebo barvě písku. Na nich se budou dobře vyjímat pestrobarevné ubrousky a doplňky – například v námořnické modré nebo sytě červené barvě.
  • Charakteristické přírodní látky – len a bavlna – esteticky zvýrazní celé aranžmá.

Fotografie: Shutterstock

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline