Vídeňský apartmán plný umění

Nicol Adler přesvědčivě tvrdí: „Stojí za to se jednou za čas podívat ven z Vídně.“ Sama to dělá, a to dokonce profesionálně. Módní návrhářka narozená ve Vídni je redaktorkou řady turistických průvodců „Pouze pro ženy“ – pravděpodobně nejkrásnějších publikací tohoto typu na trhu. Dnes navštěvujeme Nicole v jejím vídeňském domě s výhledem na Belvedere.

V bytě Nicole se vše – kromě její milované kočky Johnnyho – řídí zásadou minimalismu. Chcete příklad? „Nikdy nevystavuju všechny obrazy najednou. Pravidelně je ve své nástěnné galerii měním“. Spojení klasických kousků, jako je křeslo le Corbusiera s uměním místních umělců, tvoří perfektní celek.

Nicole miluje prostornost a rozlehlost svého domu. Jeho srdcem je obrovská místnost, která slouží jako obývací pokoj a domácí pracovna. „Nemáme rádi nudné a škrobené večeře u stolu, proto často organizujeme párty a koktejly – k tomu potřebujeme spoustu místa“, vysvětluje Nicole. „Rezervuji DJ, v létě otvíráme všechna okna a celý zbytek domu se musí vyrovnat s tím, že budeme tančit a bavit se až do východu slunce.

Apartmá Nicole je důkazem toho, že méně znamená více a pečlivě vybraný nábytek září větším leskem, pokud má skromnější pozadí. Kromě toho, čím více budete mít volného prostoru, tím více bude místa k tanci!

Foto a video: Westwing

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline