Byt ve stylu glamour. Na návštěvě u Daniely Schwarzer

Živé barvy a vzorované motivy vyžadují odvahu. Ta očividně nechybí Daniele Schwarzer, majitelce útulného domu na předměstí Mnichova. Umně kombinuje tmavé a světlé odstíny, nebojí se experimentovat a neustále hledá příležitost ke změnám.

Przytulne mieszkanie w stylu glamour Danieli Schwarzer

Daniela pochází z Vídně, ale nyní žije v Bavorsku. Interiér, jenž zařídila, je kvintesencí dobrého vkusu a současně vynikajícím zdrojem inspirace pro každého, kdo sní o elegantním bytě v glamourovém stylu.

V předsíni nás vítají tapety s černobílými pruhy, kytice fialových hortenzií a zrcadlová galerie s originálními rámy – aranžmá, které hodně vypovídá o vytříbeném vkusu své majitelky.

Díky starožitnostem, zlatým detailům a proužkovaným tapetám vypadá předsíň oslnivě.

 

Oryginalny przedpokoj w stylu glamour

„Ráda měním barvu stěn, čas od času ji proto přetírám. Stává se, že se můj manžel vrací ze služební cesty a potřebuje pár minut, aby se zamyslel nad tím, zda se skutečně jedná o jeho byt, nebo jestli omylem vstoupil do špatných dveří. V předsíni nalepil tuto tapetu, aby si byl vždycky jist, že je na správné adrese“.

Dekoracje do przedpokoju w stylu glamour

V hloubi předsíně poutá naši pozornost originální závěsná dekorace nad klavírem. Jedná se o sbírku motýlů, které Daniela začala sbírat během studií. Světlo odrážející se od jejich křídel činí tuto ozdobu opravdu kouzelnou! Motýli se třpytí všemi odstíny modré v závislosti na intenzitě osvětlení.

Mieszkanie w stylu glamour i inspirujące dekoracje

V obývacím pokoji byla bílá barva oživena různými odstíny šedé. Jednu stěnu zdobí kompozice z malých konvexních zrcadel. Lesklé černé tácy a fialové a růžové sametové polštáře doplňují celek.

Biały salon w stylu glamour z szarymi akcentami

Funkci odkládacího stolku plní černý kožený model s chromovanou konstrukcí. Můžeme na něm spatřit několik drobností připomínajících Daniele její rodnou Vídeň.

Oryginalne dodatki w stylu glamour

Stěny v jídelně jsou v pudrově růžové barvě, ale jak známe Danielinu vášeň pro neustálé experimenty s koloristickou paletou, můžou se brzy změnit. Pastelový odstín je ideálním pozadím pro kožené šedohnědé židle.

Jasna jadalnia w stylu glamour

Na stole se skvěle vyjímá světlý ubrus. Aby dodala aranžmá jednolitý vzhled, ozdobila ho Daniela světle růžovými ubrousky a kyticí krásných pivoněk umístěných v černé váze. Za pozornost stojí také elegantní porcelán značky Dibbern.

Miluji světlé barvy! Dostávají mě do dobré nálady.

 

Elegancka zastawa z kolorowej porcelany

Charakteristická tapeta s černobílými pruhy se objevuje také v pracovně. Jedním z nejoriginálnějších kousků nábytku je zde lehký psací stůl pokrytý krokodýlí kůží. Na desce se našlo místo pro fotografie a vázu s květinami.

Inspirujące mieszkanie w stylu glamour

Byt ve stylu glamour se samozřejmě nemůže obejít bez černé barvy. Ložnice, oblíbené relaxační místo Daniely a jejího muže, byla vymalována právě touto barvou. „Malíři si nejdříve mysleli, že jsem blázen“, směje se Daniela.

Przytulna sypialnia w stylu glamour

Ale matná černá barva nepůsobí vůbec ponuře. Abstraktní malby v bílobéžových tónech jsou světlejšími prvky, které rozzáří interiér.

Mieszkanie w stylu glamour Danieli Schwarzer

Když ráno vstávám a vidím tyto veselé obrazy, začínám okamžitě myslet pozitivně a dobrá nálada mě neopouští po zbytek dne!

 

Fotografie : Westwing

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline