V rytmu Afriky: interiéry v safari stylu

Tajemství, vášeň a dobrodružství: Afrika nebyla nikdy tak blízko. Aranžmá v safari stylu zaručí, že kouzlo černého kontinentu vás bude provázet kdykoliv budete chtít. Zařiďte si domov v africkém stylu!

westwing-safari-intro

Elegance a lehkost, etnické vlivy a nádech v koloniálním stylu: tak lze zjednodušeně popsat soudobé aranžmá inspirované Afrikou. V interiérech dominuje dřevo, hlína, kůže a ratan. Pokoje by měly být světlé, stropní trámy – viditelné, aby světlejší dřevo kontrastovalo s tmavší, dřevěnou podlahou.  

westwing-safari-2

 Dřevěné sošky, navazující na kmenovou tradici, jsou výjimečnou dekorací a ve spojení s mnohotvárnými a různobarevnými maskami nám přiblíží nefalšovanou africkou atmosféru. Aby byl interiér pohodlný a vhodný k relaxaci, pořiďte si houpací křeslo a pohovku s koženým čalouněním.

westwing-safari-3

Zebry, žirafy, lvi a leopardi – ve vašem safari nesmí chybět zvířecí motivy a exotické tretky. Abyste do vašeho domova pustili trochu divoké přírody, volte tkaniny, koberce a keramiku s těmito motivy.

westwing-safari-4

Po těžkém dni plném dobrodružství v městské džungli nastal čas na zasloužený odpočinek – samozřejmě v safari stylu. Rám postele z tmavého dřeva, moskytiéra, len a bavlna jsou zárukou nádherných, afrických snů. V ložnici by měly převládat barvy země, které evokují rozsáhlé savany. Jako stylové dekorace lze použít figurky znázorňující africké Masaje.

westwing-safari-5

Dokonce i váš šatník lze sladit s africkou krajinou. Skříň z litého dřeva se může stát skutečnou pokladnicí, do které budete odkládat sukně s leopardím vzorem a batůžek. Béžové, krémové a zelené klobouky na zdi jako ze safari budou nefalšovaným důkazem vaši cestovatelské vášně a dobrodružné povahy.

Přivítejte doma Afriku!

Snímky: Living4Media & Westwing

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline