Univerzální design: nábytek jako chameleoni

Nezávisle na tom, jaký styl preferujete, určité vybavení a dekorace se hodí do každého interiéru: minimalistického studia, elegantního klasického statku, moderního městského bytu nebo romantického domu na venkově. Nábytek, který představujeme, má všestranné a univerzální použití – bude vám sloužit tak dlouho, jak jen si to budete přát. Bez ohledu na počet stěhování a rekonstrukcí!

westwing-uniwersalny-design-collage

Přemýšlíte, jakým způsobem vybírat univerzální nábytek

  1. Investujte do pohodlného, kvalitně zpracovaného bytového vybavení. Sice zaplatíte více, ale vše vám bude sloužit mnoho let.
  2. Vyvarujte se extrémním, rázným stylovým řešením a ozdobným prvkům. Jednoduché, elegantní linie jsou zárukou toho, že nábytek bude stále moderní.
  3. Skříně, stoly, křesla a pohovky volte spíše středních rozměrů – nic extrémně velkého nebo naopak malého.
  4. Tónované, tlumené barvy a univerzální bílá s černou se budou hodit ke každému stylu.
  5. Vyvarujte se komplikovaným vzorům. Volte raději geometrický vzor nebo hladké látky. Dřevo a elegantní potahy budou ladit s každým aranžmá.

westwing-uniwersalny-design-fotel

Křeslo

Není nic lepšího než pohodlné, čalounění křeslo – to nenahradí nic jiného! V menším obývacím pokoji bude hlavním místem k sezení. Ve větší ložnici – místem, kde se lze posadit a relaxovat. Pokud změníte styl, vždy si můžete změnit čalounění křesla!

westwing-uniwersalny-design-lawka

Lavice

Lavice mohou plnit mnoho funkcí: konferenční stolek, polička, na kterou si odložíte časopisy nebo sklenici a pokud to dovolí prostor, lavice může nahradit i několik židlí u dlouhého stolu. Lavice, kterou již doma nechceme, můžeme jednoduše postavit na zahradu nebo na balkón.

westwing-uniwersalny-design-otomana

Otoman

Otoman je všestranný kus nábytku. Někdy jej lze vnímat jako taburet, podnožník u křesla, jindy zase může posloužit jako konferenční stolek. Dnes je v garsonce, zítra může být v obývacím pokoji ve stylu shabby chic – tak nebo tak, otoman se bude vždy skvěle hodit kamkoliv.

westwing-uniwersalny-design-stolek

Stolek

Ideální pomocník v domácnosti? Stoleček! Dokonalý jako příručí sedátko, konferenční stolek nebo dokonce noční stolek! V kuchyni si na něj odložíte tašku s nákupem, v koupelně – svíčky, které zpříjemní koupání. Časy se mění, interiéry také, ale stolek se vždy hodí.

westwing-uniwersalny-design-kufry

Skříň

Skříně jsou vynikající úložné prostory, které se hodí do interiéru všech rozměrů. Stylové skříně, ve kterých lze uskladnit náhradní deky a polštáře, mohou stát v ložnici vedle postele. V obývacím pokoji můžou být ideální alternativou ke konferenčnímu stolku. Stěhujete se? Skříň se hodí také u stěhování!

westwing-unwersalny-design-love-seat

Pohovka

Pro dvě osoby, moderní nebo klasická pohovka, splní každou funkci, kterou dostane. V menším bytě bude plnohodnotnou pohovkou. Ve větším apartmánu může být mezi dalšími pohovkami, křesly nebo židlemi a vytvořit tak stylovou sedací soupravu.

Fotografie: Living4Media

 

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline