(Ne)obyčejné umyvadlo

Umyvadla mohou nabídnout mnohem víc než svojí základní funkci. Sama volba umyvadla totiž může zásadním způsobem změnit vhled celé koupelny. Ptáte se jak? Máme pro vás několik tipů.

westwing-umywalki-ceramika

Před každým, kdo už má dost běžných bílých umyvadel, se otevírá svět plný nových tvarů, barev i materiálů. Dejte vale fádnímu bílému porcelánu a vyberte své koupelně umyvadlo, které jí bude skutečně slušet. Ve Westwingu panuje přesvědčení, že by umyvadlo mělo být něčím víc než pouhým místem určeným k čistění zubů.

1. V našich koupelnách se již před několika dlouhými léty zabydlely pestrobarevné keramické obklady. Nadešel čas také pro keramická umyvadla – některé modely jsou tvarované ručně, díky čemuž je výběr prakticky neomezený!

westwing-umywalki-konglomerat

2. Do posledního detailu vyladěná umyvadla z kvalitního kompozitu jsou velice odolná a hodí se do koupelen, v nichž hraje jednu z hlavních rolí funkčnost. Naštěstí se tu však vše netočí jen kolem technologií a nezapomíná se ani na styl! Současné materiály lze podle libosti tvarovat, a tudíž na sebe mohou i umyvadla brát nejrůznější podoby: například vodou vyhlazeného kusu skály.

westwing-umywalki-szklo

3. Ti, kdo dávají přednost jemnějšímu designu, s největší pravděpodobností zvolí sklo. Jeho kouzlo tkví v nadčasové eleganci spojené s neopakovatelnou hrou světla, stínů a odlesků.

.

westwing-umywalki-metal

4. Chcete-li si užívat zvuku vodních kapek tříštících se o povrch umyvadla, jsou tu pro vás originální mísy z kovu, mědi či bronzu. Díky jejich třpytivému lesku bude každodenní toaleta něčím výjimečným.

westwing-umywalki-drewno

5. Koupelna získá nevšední charakter také díky umyvadlům z přírodních materiálů. Volně stojící, závěsné i zapuštěné designové lahůdky z mramoru, dřeva či kamene vnesou do vašeho bytu pořádnou porci luxusu. Dřevo užité k výrobě umyvadla vůbec nemusí být exotické – za voděodolnost vděčí speciální ochranné vrstvě.

Umyvadlo jako hlavní atrakce koupelny: pozvěte tento trend také k sobě!

Fotografie: Living4Media

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline