Interiéry na módní vlně

Surfing je nejen sport, ale také životní styl. Opravdoví milovníci surfingu považují svá těla za svatyně a užívají si toho, co jim příroda dává. Pokud vám chybí jód a vůně opalovacího krému, podívejte se na boho-inspirace, jež navazují na kulturu surfařů.

westwing-surfing-collage2

Surfaři se vzdávají všeho, co přímo nepotřebují a soustřeďují se jen na to, co považují za důležité. Interiéry, ve kterých bydlí, jsou otevřené, světlé a plné přirozeného světla. Důvodem této lehkosti je bílá barva, bílý nábytek a podlahy ze světlého dřeva. Jednotlivé barevné doplňky oživují klidné místnosti a dodávají jim elegance.

westwing-surfing-collage-3

Surfaři jsou cestovatelé, kteří cestují po světě – od Bali po Maui, od Jeffrey’s Bay po Biarritz a neustále hledají ty správné vlny. Ze svých cest se často vracejí s malými suvenýry ve stylu boho. Jejich polštáře a přikrývky jsou plné indických motivů a barevného ikatu. Běhouny s orientálními vzory na podlaze a přehoz na posteli s rozkvetlými havajskými květy – to je něco pro ně. Zdi v surfařově bytě zdobí velmi často malé trofeje: mapy navštívených míst, plakáty ve verzi vintage a snímky z cest na druhý konec světa.

westwing-surfing-collage-2

Příroda ovlivňuje také surfařovu jídelnu, kde sbírka lastur a kamínků zvýrazňuje linii nábytku a ratanové křeslo vás přímo vybízí k odpolední siestě. Nelze zapomenout ani na rostliny, obzvlášť kaktusy a sukulenty, které v kouzelných teráriích vypadají doslova magicky.

westwing-surfing-collage-5

Hlavní roli v interiérech surfaře hraje však mořské klima. Snímek obrovské vlny a několik doplňků v tyrkysové nebo šedo-zelené barvě donekonečna připomínají oceán. Ledabyle pověšená vlastnoručně nabarvená tkanina evokuje mořský vítr. Ti, kteří nemají strach z napohled banálních řešení, si mohou na zeď pověsit dokonce surfingové prkno a na balkoně třeba houpací síť.

westwing-surfing-jeszcze-collage

Fotografie: Living4Media

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline